امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا می دانید ؟؟؟؟؟؟؟
آیا می دانید ؟؟؟؟؟؟؟

آیا می دانید اعضای فعال چند ساعت از روز در سایت حضور دارند؟
آیا می دانید اعضای فعال صادقانه پاسخگوی سایر اعضا بوده اند و خواهند بود؟
آیا می دانید اعضای فعال تا بحال پاسخگوی چندنفر از کاربران از طریق چت روم پایین صفحه سایت و از طریق مکاتبات پیام خصوصی بوده اند؟
آیا می دانید اعضای فعال علاوه بر جستجو در سایت در خارج از سایت نیز برای پاسخگویی به درخواست های کاربران جستجو می کنند؟
آیا می دانید اعضای فعال از هیچ منبعی تغذیه مالی و حمایت نمی شوند و دائما هم در تلاشند تا به بهترین شکل در خدمت دیگران باشند؟
آیا می دانید اعضای فعال انتظاری برای تشکر ندارند و در عوض با بی احترامی هم روبرو می شوند؟
آیا می دانید دانلود کنندگان پس از هر دانلودی از سایت دکمه سپاس را نمی فشارند؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، alireza ، raoof ، oyster ، amindatcom ، شاسان ، Mehran90 ، unit 1
(۱۳۹۳-۸-۲۰، ۱۰:۵۴ عصر)atelieahjam نوشته است: آیا می دانید ؟؟؟؟؟؟؟

آیا می دانید اعضای فعال تا بحال پاسخگوی چندنفر از کاربران از طریق چت روم پایین صفحه سایت و از طریق مکاتبات پیام خصوصی بوده اند؟
آیا می دانید اعضای فعال علاوه بر جستجو در سایت در خارج از سایت نیز برای پاسخگویی به درخواست های کاربران جستجو می کنند؟
همیشه سعی ما بر این هست که به درخواست های دوستان حتما پاسخ داده بشه. از همه ی دوستان خوبمون که در تاپیک ها دوستانشون رو راهنمایی میکنند هم تشکر فراوان داریم. امیدوارم بتونیم همراهان خوبی برای هم باشیم. 
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، amindatcom ، atelieahjam ، haydariyan ، Mehran90 ، mihanazma
مطلب جالبی بود .خیلی خوشم اومد مرسی
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، atelieahjam ، azita30 ، saba30 ، liliarastoo
ممنون مهندس shukuh، لازم بود این تاپیک بیاد بالا!
مورد آخری که مهندس ابراهیمی بهش اشاره داشتن رو، از خیلی وقته باهاش روبرو هستیم. دوستان از تاپیک ها بازدید میکنند اما متأسفانه به خودشون زحمت فشردن دکمه ی سپاس رو برای ارسال های دوستانشون نمی دهند. این به نظرم روی انگیزه ی بچه ها برای ارسال های بعدی خیلی تأثیر داره. اینطور نیست؟

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، alireza ، unit 1
مهندس ابراهیمی ادامه هم دارد؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، Brightness
(۱۳۹۳-۱۱-۵، ۰۷:۴۰ عصر)AliReza نوشته است: مهندس ابراهیمی ادامه هم دارد؟

سلام مهندس جان

دیگه عادت کردیم با این شرایط ، عرض خاصی ندارم ، برای اعضای فعال آرزوی موفقیت داریم . با تشکر از جمع دوستان گرامی

پاسخ
 سپاس شده توسط unit 1
بابا فعالاااااا خسته نباشید و خداقوت بهتون
آخرین ارسال های من :

بی تو من تنهای تنهایم
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    چ جالب !! عالیع بود
    آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      آیا می دانید اولین تایپک ارسالی در ایران شهرساز کدام است ؟ atelieahjam 1 1,437 ۱۳۹۳-۷-۱۷، ۱۰:۱۶ صبح
    آخرین ارسال: Brightness
      نقاشی‌های دیواری می‌تواند شناسنامه فرهنگی هر محله باشد melika.fallahdoust 0 1,710 ۱۳۹۱-۲-۱۷، ۱۲:۳۶ صبح
    آخرین ارسال: melika.fallahdoust

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان