امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود ارزشمند خلاصه فصل به فصل مباحث عمومی طراحی شهری
با تشکر از مهندس ریحانه و برای رفاه شما داطلبین و همچنین دانلود مهمانان همه لینک ها در ارسال قبل مستقیم و 14 فایل مجددا آپلود شد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
با تشکر از مهندس دهقان

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
سلام به همه کسی خلاصه از این کتاب ها رو داره؟
منشور آتن استروفسکی ترجمه لادن اعتضادی
هویت بهزادفر
آیین شهرسازی پایدار بهزادفر
مرکز شهری سرزنده بهزادفر

آخرین ارسال های من :
پاسخ
دوستان عزیز خلاصه تاریخ جهان رو می تونید از لینک زیر دانلود کنید
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=25946

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 9123533029 ، shahabsaa

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,637 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
آخرین ارسال: tornado26
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,937 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,925 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,709 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
آخرین ارسال: a.rahmani?
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,034 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 4,002 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70
  فصل جدید در ویرایش کتاب معماری معاصر غرب قبادیان alireza 59 16,532 ۱۳۹۴-۹-۳۰، ۱۲:۵۹ عصر
  منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,333 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
آخرین ارسال: lind_o58
  فروش ویژه فروش کتاب های خلاصه نکات خانه شهرسازان at93 0 1,115 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۴:۱۰ عصر
آخرین ارسال: at93
  من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,622 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان