امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره کسی هست جزوه مباحث پکیج (جزوه 259)صفحه ای رو خونده باشه؟؟؟
سوال یک داوطلب در لاین:
سلام دوستان کسی هست جزوه مباحث پکیج (جزوه 259)صفحه ای رو خونده باشه؟؟؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
صفحه اول این جزوه:

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,706 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
آخرین ارسال: tornado26
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس مباحث عمومی بهزاد صائب 5 9,614 ۱۳۹۴-۶-۳۱، ۰۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: azam ha
  برای ارشد بر اساس سوابق کاری و معدل کارشناسی و مقاله ها رو در نظر میگیرن alireza 2 1,546 ۱۳۹۴-۵-۷، ۰۷:۴۲ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  یک نکته ای را در مورد مشاوره امسال ایران شهرساز دقت کنید که... alireza 1 1,403 ۱۳۹۴-۴-۲۸، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره برنامه ریزی دروس زبان، تاریخ و مباحث بهزاد صائب 8 3,176 ۱۳۹۴-۴-۱۶، ۰۷:۳۴ عصر
  مشاوره برنامه ریزی مباحث عمومی برنامه ریزی شهری-فرزانه جانکی پور-رتبه 64 کنکور farzaan 14 8,228 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۰۹:۲۶ عصر
آخرین ارسال: farzaan
  من اسکیسم بد نیس (متوسط رو به بالا ) با تمرین میتونم با رتبه ناپلئونی 731 امیدوار به قبولی باشم؟ (دوره های غیر روزانه) mahsa j 1 901 ۱۳۹۴-۲-۲۵، ۰۳:۴۹ عصر
  مشاوره از دوستان کسی هس ک کنکور ازاد بخاد بده؟؟؟؟ raoof 5 1,403 ۱۳۹۴-۲-۱۶، ۰۷:۱۰ عصر
آخرین ارسال: sara.rn
  با میانگین درصد بین 40-45 اسکیس مرحله دوم باید حدودا چند درد باشه تا بتونم از دانشگاه alireza 5 2,833 ۱۳۹۳-۱۲-۹، ۱۲:۴۶ عصر
آخرین ارسال: واژه
  چجوری میتونم دفترچه B طراحی شهری 94 رو دانلود کنم؟ هرجا میرم فقط دفترچه A رو که سازم alireza 0 1,757 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۱۱:۴۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان