امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل در نصب نرم افزار GIS
سلام
چرا اینجا کسی درست حسابی به سوالا جواب نمیده؟من چقد خوشحال بودم اینجا رو پیدا کردما حالا باز نا امید نمیشم سوالامو میپرسم به امید اینکه جواب بگیرم 63
ببینید من جی آی اس 10 نصب کردم همش ارور میده هرکار میکنم ویندوزم 8 هست.ممکنه مشکل از ویندوزم باشه؟9.3 رو نضب کنم سازگار هست با ویندوز 8؟ یا کدوم ورژن بالاخره؟ و اگه ربطی به ویندوز نداره پس چشه؟یه خوداموز خوب جی آی اس معرفی میکنید؟یه لینک خوب و مطمئن برای دانلود نرم افزار معرفی میکنید؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام مهندس سارا. خیلی خوش آمدید به انجمن. در تاپیک قبلی مهندس ایلیا و مهندس خاک پراقی( مدرس جی آی اس) به سوالات شما پاسخگو بودند.
در همین تالاری که درخواستتون رو مطرح کردید: http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1623 یه سری جزوات آموزشی ارسال شده، که میتونید استفاده کنید.
اینجا رو هم مشاهده کنید:
http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay...235&page=2
این هم خود نرم افزار : http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...3#pid58613
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، haydariyan ، sara.k
ورژن جی ای اس ربطی به ویندوز نداره اما شما چه ورژنی نصب کردین؟
اگه لایسنس درست نصب کردین یک بار stop  -star  بکنین لایسنس عکس پیوست کردم بینین مشکل حل میشه

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، haydariyan ، sara.k
مرسی دوستان .بله جواب دادن ولی خب متاسفانه کسی مستمر سوالا رو جواب نمیده که به نتیجه برسم. دستشون و دستتون هم درد نکنه صد البته مرسی:)
این لینکهای اموزش جی ای اس رو دیده بودم دانلود هم کردم ولی کاربردی نیستن راستش همش در حد تئوری و مفاهیم اولیه ست.
این استاپ استارت رو هم که گفتین انجام دادم نشد .ورژن 10 رو نصب کردم
بازم ممنون از همگی

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  داغ>آموزش gis به صورت کاملا رایگان از مبتدی تا پیشرفته در سایت تخصصی gis ایران شهرساز alireza 14 8,859 ۱۳۹۵-۱۲-۱، ۱۰:۵۸ صبح
آخرین ارسال: sina10
  کلاس gis کاربردی در شهرسازی faribayekta 2 1,182 ۱۳۹۵-۵-۱۹، ۰۶:۰۷ عصر
آخرین ارسال: anahitaparsa
  کاربرد منطق فازی در GIS ماراویا 2 4,216 ۱۳۹۴-۹-۹، ۰۸:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
Sad مشکل در نصب gis 10.2 dyara 2 1,581 ۱۳۹۴-۵-۳، ۰۵:۱۷ عصر
آخرین ارسال: maryam.molaeii
  فروش ویژه gis تمامی مناطق تهران amirurban 0 1,303 ۱۳۹۴-۴-۲۵، ۰۴:۳۸ صبح
آخرین ارسال: amirurban
  فروش ویژه فایل تصویری آموزش GIS در مهندسی شهرسازی amirurban 0 1,523 ۱۳۹۴-۴-۲۵، ۰۴:۲۴ صبح
آخرین ارسال: amirurban
  فیلم آموزشی مکانیابی ایستگاه های آتش نشانی با مدل ahpدر gis masoudjavadpoor 0 1,631 ۱۳۹۴-۴-۲۴، ۰۱:۱۶ عصر
آخرین ارسال: masoudjavadpoor
  اطلاعیه سوال در مورد network analyse a.esmailzadeh2000@gmail.com 0 870 ۱۳۹۴-۴-۵، ۰۵:۳۷ عصر
آخرین ارسال: a.esmailzadeh2000@gmail.com
  آموزش تصویری نصب نرم افزار acr gis 9.3 hossein.elma 1 2,306 ۱۳۹۴-۳-۳، ۱۰:۰۸ عصر
آخرین ارسال: a.porabdollah
  آموزش GIS(مهدی صالحی) faezeh1372 0 1,661 ۱۳۹۳-۱۲-۱۹، ۰۹:۰۳ عصر
آخرین ارسال: faezeh1372

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان