امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 2.92
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فایل صوتی
دوستان این چندتا فایل صوتی رو هاردم بود گفتم به اشتراک بذارم واسه اونا که سرشون شلوغه مثه من مفیده فک کنم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، Brightness
با سلام

دوست گرامی ، این فایل های صوتی همه شون از کارهای جناب آقای مهندس دهقان مدیریت محترم همین سایت هستش و مجموعه این فایل ها در سایت ایران شهرساز موجود هستش . با تشکر از شما و موفق باشید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، haydariyan ، Brightness
البته مهندس oyster نیت شون خیر بوده ولی در سایت هایی که تازه تاسیس شده اند مشاهده کردیم که تعدادی از اعضایی که مدتی عضو ویژه بوده اند فایلهای vip ایران شهرساز را برای دانلود چند فایل دیگر به اشتراک گذاشتند و این نوع حرکت ها فقط پایه سایت را متزلزل می کند و اگر عضویت ویژه و فروشگاه نباشد واقعا با این حجم فایل در سایت که بیش از 20 هزار و حجمی معادل تقریبا 50 گیگ نمی شود هزینه های سایت را تامین کرد و سایت به آرامی رو به فنا خواهد رفت.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، haydariyan ، MHAKBARI ، Brightness ، oyster ، lind_o58 ، shahabsaa

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فایل mp3 کتاب سیمای شهر (کوین لینچ) alireza 135 79,289 ۱۳۹۶-۱-۲۳، ۱۲:۱۹ صبح
آخرین ارسال: زهرا مقربی
  فایل mp3 کتاب محیط های پاسخده(تالیف : ین بنتلی- ترجمه: مصطفی بهزادفر)(قسمت 1 از 2) alireza 15 13,263 ۱۳۹۴-۱۰-۲۵، ۰۷:۲۹ عصر
آخرین ارسال: ba_habibian
  دانلود فایل صوتی جلسه اول آموزش زبان تخصصی شهرسازی ویژه مبتدیان اختصاصی ایران شهرساز alireza 3 1,921 ۱۳۹۴-۵-۱۲، ۰۶:۱۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  فایل mp3 تمدن ها(2)-(تمدن بین النهرین-مصر) alireza 14 8,882 ۱۳۹۳-۶-۱۴، ۰۹:۰۶ عصر
آخرین ارسال: romisa
  فایل mp3 کتاب تحلیلی از ویژگیهای شهری در ایران(مشهدیزاده) 1 alireza 34 22,849 ۱۳۹۳-۶-۱۴، ۰۸:۴۷ عصر
آخرین ارسال: mojtaba071m
  فایل mp3 کتاب با شهر ومنطقه در ایران قسمت آخر(داغ) alireza 21 14,274 ۱۳۹۳-۵-۱۷، ۱۲:۰۶ عصر
  انیمیشن خانه آبشار فرانک لوید رایت بهمراه نقشه های پلان، نما، مقطع و فایل تری دی مکس m.marziye 2 2,825 ۱۳۹۳-۵-۱۲، ۰۳:۲۵ عصر
آخرین ارسال: m.marziye
  فایل mp3 تمدن ها(3)-(تمدن یونان قسمت1) alireza 6 6,662 ۱۳۹۳-۳-۲۵، ۱۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: zahra2130
  فایل mp3 تمدن ها(1)-(تمدن چین-ژاپن-آمریکا) alireza 10 7,273 ۱۳۹۳-۳-۱۳، ۱۰:۴۶ صبح
آخرین ارسال: zahra2130
  فایل mp3 تمدن ها(3)-(تمدن یونان قسمت2) alireza 6 4,773 ۱۳۹۳-۲-۳۱، ۱۱:۴۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان