امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست رایگان چند عکس از پرسپکتیو خارجی یه ویلای یک طبقه که قبلا در 3d کشیده شده برام بذارید
سوال یکی از دوستان در ایران معمار:
باسلام

پیشاپیش اگر جای تاپیک اشتباهه معذرت میخوام نمیدونستم کجا بذارمش

اگر ممکنه چند عکس از پرسپکتیو خارجی یه ویلای یک طبقه که قبلا در 3d کشیده شده برام بذارید
لطفا همه ی جهت ها قابل دیدن و تشخیص باشه
چون باید برای پروژه این ترم در برنامه ی راینو یک ویلایی یک طبقه بکشیم
اگر پلان اش هم باشه که خیلی خیلی بهتره

مرسی 
لینک سوال:
http://www.iranmemar.com/showthread.php?...2#post5162
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
با سلام

در فایل پیوست طرح سه ویلا آپلود شده که یک طبقه روی همکف دارند ، منظور از ویلای یک طبقه یعنی فقط در یک طبقه همکف خلاصه بشه و یا نه منظور ویلایی است که یک طبقه روی همکف داشته باشه و دوبلکس باشه ؟
به وبلاگ آتلیه احجام به نشانی http://atelieahjam.loxblog.com مراجعه نمائید و ببینید ویلایی که داره مناسب است.
موفق باشید

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   ویلا.rar (اندازه: 5.23 MB / تعداد دفعات دریافت: 8)
آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست همکاری جهت سرمایه گذاری و مشارکت در ساخت آپارتمان مسکونی در شهرستان بابلسر atelieahjam 0 2,116 ۱۳۹۴-۸-۲۲، ۰۶:۴۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  یک بنای شاخص معماری با پلان و مقاطع و نما برای ماکت سازی تقریبا ساده که ماکتی که قرار alireza 2 5,466 ۱۳۹۳-۱۲-۱۸، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: MHAKBARI
  چون قزوین کاملترین طرح cds رو داشته ، دنبال شرح خدماتشم جدای از شرح خدمات cds قزوین ، alireza 10 7,547 ۱۳۹۳-۱۲-۱۳، ۱۲:۱۲ صبح
آخرین ارسال: haydariyan
  استانداردها و بعد طراحی فضاهای ورزشی در یک مجموعه آموزشی به صورت پاورپوینت ترجیحا alireza 4 5,127 ۱۳۹۳-۱۲-۹، ۱۰:۵۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  میخواستم ببینم من نرم افزار ARC map را از کجا میتونم پیدا کنم برای نصب روی ویندوز 8 ؟ atelieahjam 1 1,629 ۱۳۹۳-۱۱-۸، ۱۱:۳۹ صبح
آخرین ارسال: محمد یگانه
  بچه ها کسی مطلبی با منابع موثق در مورد فضاهای شهری تو ایران داره؟ alireza 3 3,117 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۱۰:۴۹ عصر
آخرین ارسال: kiana7822
  کسی یه طرح سنگ فرش برای ورودی جلو حرم امام زاده داره؟ alireza 1 2,557 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۰۷:۵۶ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  نمونه کار شیت بندی و راندو طرح شهرسازی یک رو کسی داره نمونه کاراشو ببینم واسه ایده؟! alireza 1 3,193 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۶:۲۵ عصر
  کسی ضوابط ملاک عمل در شهرک غرب تهران رو داره؟ alireza 0 2,253 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۳:۰۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  درخواست رایگان اسکیس و کروکی از عالی قاپو،مسجد شاه،مسجد لطف الله،سر در قیصریه فضای کلی میدان نقش جها Brightness 2 2,587 ۱۳۹۳-۱۰-۲۷، ۰۸:۰۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان