امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست رایگان شهرسازی اواخر قرن 19
پیام یک عضو:
سلام دوست عزیز

من خیلی با این سایت آشنایی ندارم و نیاز به کمک دارم.یکی از دوستانم گفت این سایت میتونه کمکت کنه.
موضوعی که دارم روش کار میکنم شهرسازی اواخر قرن 19 است. یه سری مطالب دستگیرم شده اعم از نظریه سوریا ای ماتا،هاوارد،گارنیه
هدف من اینه که نظریه های این شهرسازا چه تاثیری در شهرسازی مدرن داشته،نمونه اجرا شده نظریاتشون چه در داخل چه خارج؟
هدف این نیس که فقط نظریشون رو بیان کنم هدف تاثیر نظریشون هست.
و اینکه من واسه شروع حرفم چی از شهرسازی قرن19 بگم؟ چی بگم که بعد به این نظریه ها برسم؟
نمیدونم بتونید کمکم کنید یا نه ، اصلا نمیدونم باید به شما میگفتم یا نه ولی بهرحال به شما گفتم
ممنون میشم به ایمیلم جواب رو ارسال کنید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط khansa
درود دوستان خواهش میکنم اگر ممکنه به درخواست ایشون پاسخ داده بشه ، کاش میدونستم کتاب سیر اندیشه 1 و مراجع کنکوری میتونند کارساز باشند براشون گرچه اطلاعات قرن بیستم مسلما بیشتر خواهد بود اما به هرجهت فعلا تمرکز ندارم امیدوارم مهندسین پاسخ ایشون رو ارائه کنن. با سپاس
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
سلام. این کتاب بلکه بتونه کمک خوبی باشه براتون :

[تصویر:  89423128.jpg]
تحلیل مبانی نظری طراحی شهری معاصر: اواخر قرن 19 تا دهه هفتم قرن 20 میلادی

پدیدآورندگان : نویسنده: سیدحسین بحرینی , نویسنده: بهناز بلوكی , نویسنده: سوده تقابن
موضوع : شهرسازی - تاریخ - قرن 20 , شهرسازی
ناشر : دانشگاه تهران، موسسه انتشارات و چاپ
محل نشر : تهران
قطع : رحلی
نوع کتاب : تالیف
زبان اصلی : فارسی
قیمت : 75000
نوع جلد : شومیز
قطع : رحلی
تیراژ : 2000
تعداد صفحات : 380
تاریخ نشر : 1389/4/23
رده دیویی : 030071216
شابک : 978-964-03-5914-3

"نویسنده با نگاهی به((تجربه تلخ تجدد و فراتجدد))، به واقعیت‌های زندگی قرن بیستم در زمینه شهرسازی اشاره كرده سپس با استناد به تجارب سایر كشورها رویدادهای مربوط به حرفه و رشته شهرسازی در ایران را شرح و بررسی نموده است .((انقراض شهرسازی جدید))، ((فراتجدد))، ((مرگ یا حیات دوباره))، ((تجدد یا فراتجدد در شهرسازی))، ((فراتجدد در معماری و طراحی شهری))، ((دو دید فراتجدد در طراحی شهری))، ((فراتجدد و برنامه‌ریزی شهری)) و ((تحولات پس از فراتجدد)) مباحث اصلی این كتاب هستند ."
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، khansa

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  من ارشد جغرافیا سیاسی می خونم کارشناسیم شهرسازی واسه دکترا میخوام شهرسازی شرکت کنم .پ alireza 0 903 ۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۰۷:۵۵ عصر
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان