امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.38
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود ارزشمند خلاصه نکات سیر اندیشه ها - طراحی شهری
نکات مهم سیر اندیشه ها که از خلاصه های دست نویس خودم براتون تایپ کردم
امیدوارم مفید باشه
ولی قبلش حتما یه نگاهی به اصل منابع بندازید

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   seir andisheha jambandi-iranshahrsaz.com.rar (اندازه: 4.33 MB / تعداد دفعات دریافت: 574)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط homayoon.d ، khansa ، Brightness ، raoof ، E.Y.I ، alireza ، a.rahmani? ، oyster ، moienian ، archiman ، شاسان ، m.marziye ، reyhan babaie ، hero ، mha100 ، sahar19 ، فاطمه زهرا
(۱۳۹۳-۹-۱۷، ۱۰:۰۲ عصر)ریحانه نوشته است: نکات مهم سیر اندیشه ها که از خلاصه های دست نویس خودم براتون تایپ کردم
امیدوارم مفید باشه

مرسی ریحانه خانوم....مثله همیشه فایلایی که آپلود میکنین فوق العاده ن
یه خواهشی ازتون داشتم اگه سیره دو وسه رو خلاصه برداری کردین یه عکس بگیرین ازش بذارین تو سایت
بازم ممنون بابته فایلایه خوبتون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
homayoon.d نوشته است:
ریحانه نوشته است:نکات مهم سیر اندیشه ها که از خلاصه های دست نویس خودم براتون تایپ کردم
امیدوارم مفید باشه

یه خواهشی ازتون داشتم اگه سیره دو وسه رو خلاصه برداری کردین یه عکس بگیرین ازش بذارین تو سایت
دوست عزیز این فایل خلاصه سیر 1، 2 ، 3، و تخیلات و واقعیاته

پاسخ
 سپاس شده توسط shahabsaa
(۱۳۹۳-۹-۱۸، ۰۱:۰۸ صبح)ریحانه نوشته است:
homayoon.d نوشته است:
ریحانه نوشته است:نکات مهم سیر اندیشه ها که از خلاصه های دست نویس خودم براتون تایپ کردم
امیدوارم مفید باشه

دوست عزیز این فایل خلاصه سیر 1، 2 ، 3، و تخیلات و واقعیاته

بله متوجهم...منظورم این بود که خیلی خلاصست....
اونطور که خودتون بالا نوشتین نکاته مهمه خلاصه هاتونه....من خوده خلاصه هاتونو میخوام....البته اگه لطف کنین

پاسخ
ممنووووون مثله همیشههه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۹-۱۸، ۰۹:۱۷ صبح)oyster نوشته است: ممنووووون مثله همیشههه

خواهش می کنم دوست عزیز

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,949 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,953 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,710 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
آخرین ارسال: a.rahmani?
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,035 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 4,009 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70
  فروش ویژه فروش کتاب های خلاصه نکات خانه شهرسازان at93 0 1,117 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۴:۱۰ عصر
آخرین ارسال: at93
  من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,622 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره طراحی تحلیل فضای شهری - رتبه 65 کنکور 94 Omid.Bz 53 10,880 ۱۳۹۴-۷-۳، ۰۷:۲۸ صبح
آخرین ارسال: zohreziaraty
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره کنکور برنامه ریزی شهری. جواد ملکی رتبه 12 سال 94 malekijavad72 17 5,532 ۱۳۹۴-۷-۲، ۰۱:۵۵ عصر
آخرین ارسال: mahan
  مشاوره درس تاریخ شهرسازی طراحی شهری-مهندس طاهری با 82 درصد Rominathr 8 2,947 ۱۳۹۴-۶-۳۱، ۱۱:۲۰ صبح
آخرین ارسال: zohreziaraty

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان