امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره کسی اطلاع داره نقشه های کتاب شار تا شهر مهم هستن یا نه؟؟؟
Exclamation 
سوال یک داوطلب
بچه ها سلام . کسی اطلاع داره نقشه های کتاب شار تا شهر مهم هستن یا نه؟؟؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
دو تا نقشه که این حرفا رو نداره!!!!!
با متن کتاب آشنا باشین راحت میتونین تستا رو بزنین....شهر با باروی گرد برا اشکانیانه....مادها شهرشون قلعه بوده و شار میانی نداشتن و ....
فک کنم ساله 86 87 بود که سه چارتا از نقشه ها سوال داده بودن....
بعضن سوالای عجیبم از نقشه ها طرح میشه مثله راه ابریشم از کدام شهرها میگذشت؟...که از نقشه صفحات اول شارتاشهر طرح شده بود
نقشه های دوره ناصری و پهلویم مهمن(برا تهران قدیم)البته تو خیلی از کتابا بهش اشاره شده..هویت شهر و طرحها و برنامه های بهزادفر....

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,202 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,399 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,430 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
  فصل جدید در ویرایش کتاب معماری معاصر غرب قبادیان alireza 59 16,532 ۱۳۹۴-۹-۳۰، ۱۲:۵۹ عصر
  فروش ویژه فروش کتاب های خلاصه نکات خانه شهرسازان at93 0 1,115 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۴:۱۰ عصر
آخرین ارسال: at93
  فروش ویژه تعداد قابل توجهی از کتاب و جزوات با قیمت استثنایی Sh@bn@m 3 1,999 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۰۱ صبح
آخرین ارسال: Sh@bn@m
  طراحی شهری پردیس علم و صنعت قبول شدم آیا ارزش رفتن داره؟ alireza 2 1,545 ۱۳۹۴-۶-۱۶، ۱۰:۱۴ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی-مشاور مهندس رضایی alireza 20 5,200 ۱۳۹۴-۵-۷، ۱۰:۰۷ عصر
آخرین ارسال: meysam rezaei
  مشاوره طراحی حل چالش های دروس مبانی نظری و تحلیل فضای شهری با رتبه 17 سال 94 imanbv 11 3,696 ۱۳۹۴-۵-۶، ۰۶:۲۰ عصر
آخرین ارسال: shermi
  مشاوره طراحی نتیجه یا فرآیند؟کدام ارجح است؟ imanbv 1 700 ۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۸:۲۲ عصر
آخرین ارسال: mojtaba.db

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان