امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره توصیه در مورد مطالعه زبان
#####################################################################

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط hero
راس میگه درستش چیه توی این مدت ؟ من کهه بیخیال زبان شدم تقریبا چاره ای ندارم چو واقعن هر کدومو دست میزنم اون یکی ناتمومه آمار باید چند درصد باشه معقولش ؟ کدوم فصلا مهمتره که زززبان جبران شه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط hero
    تو این مدت سعی کنید متن بخونید
    خیلی هم گیر معنی ریز به ریز لغات نباشین
    سعی کنین کلیت منطور متن رو درک کنین
    خیلی تاثیر داره و کمک میکنه وارد جو زبان بشین
    من که زبان رو 28-35 میزنم نه زیاد

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط hero

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مشاوره زبان mojtaba.db 0 746 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: mojtaba.db
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,221 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 4,009 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
    آخرین ارسال: فاطمه70
      مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,677 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: فاطمه70
      فصل جدید در ویرایش کتاب معماری معاصر غرب قبادیان alireza 59 16,541 ۱۳۹۴-۹-۳۰، ۱۲:۵۹ عصر
      منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,335 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
    آخرین ارسال: lind_o58
      مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 A.pourvahedi 19 5,014 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۱۲:۵۳ عصر
    آخرین ارسال: Yahgmur
      مشاوره طراحی زبان تخصصي-فلاح دوست-رتبه 59 طراحي شهري سال٩٣ m.fallahdoust 53 14,862 ۱۳۹۴-۶-۲۴، ۰۵:۵۵ عصر
    آخرین ارسال: *saeedzakeri*
    Exclamation هشدار در مورد پردیس 2 شهید بهشتی godonly. 1 2,282 ۱۳۹۴-۶-۱۶، ۱۱:۳۶ صبح
      برای ارشد بر اساس سوابق کاری و معدل کارشناسی و مقاله ها رو در نظر میگیرن alireza 2 1,546 ۱۳۹۴-۵-۷، ۰۷:۴۲ عصر
    آخرین ارسال: ایلیا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان