امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره داخل سایت دانشجو دکتری داریم؟ که از دانشگاه آزاد ارشد گرفته باشند؟
پیام یک عضو:
مهندس داخل سایت دانشجو دکتری داریم؟ که از دانشگاه آزاد ارشد گرفته باشند؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
(۱۳۹۳-۹-۲۲، ۱۰:۵۳ عصر)AliReza نوشته است: پیام یک عضو:

سلام...داخل سایت کسی سراغ ندارم ولی میتونم به شما اشخاص زیادی را که اکنون در دانشگاه بهشتی و تربیت مدرس در حال تحصیل در مقطع دکترای تخصصی هستند معرفی کنم
هدف شما؟
آخرین ارسال های من :

در جهان تنها یک فضیلت وجود دارد و آن آگاهی است. (حکیم مولانا)
پاسخ
(۱۳۹۳-۹-۲۲، ۱۱:۱۳ عصر)moarrefy@gmail.com نوشته است:

سلام...داخل سایت کسی سراغ ندارم ولی میتونم به شما اشخاص زیادی را که اکنون در دانشگاه بهشتی و تربیت مدرس در حال تحصیل در مقطع دکترای تخصصی هستند معرفی کنم
هدف شما؟

جواب ایشون:(دسترسی به پی سی ندارند)
میخوام ببینم واقعا شدنی قبول شدنم برای دکتری یا یک موضوع محال

راستش مهندس من برای ارشد همه تلاشم کردم اما نتیجه ای نداد
چه طور قبول شدند و....

پاسخ
(۱۳۹۳-۹-۲۲، ۱۱:۲۳ عصر)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۳-۹-۲۲، ۱۱:۱۳ عصر)moarrefy@gmail.com نوشته است:

هدف شما؟

جواب ایشون:(دسترسی به پی سی ندارند)
میخوام ببینم واقعا شدنی قبول شدنم برای دکتری یا یک موضوع محال

راستش مهندس من برای ارشد همه تلاشم کردم اما نتیجه ای نداد
چه طور قبول شدند و....

سلام
اولین گام برای قبولی دوستان، رتبه کتبی آنها می باشد.....یعنی سعی کنند که رتبه کتبی آزمون خود را خیلی خوب کنند...
تجربه نشان داده کسانی که رتبه کتبی خوبی داشته اند در دید اساتید نیز  مثبت ارزیابی شده و نمره ی نهایی خوبی به دست آورده اند..
توصیه میکنم چنانچه مقاله و یا سابقه  تحقیقاتی قوی ندارند در مدت زمان باقی مانده به شدت مطالعه نموده و رتبه کتبی خوبی کسب کنند...
پس از کسب رتبه می توانند مشاوره بعدی را درخواست کنند تا اعلان شود

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، alireza ، haydariyan ، foroogh.r

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ارشد عمران اگر بگیرم ایا حق محاسبه.نظارت و اجرا و.طراحی مانند یک مهندس عمران هست alireza 2 1,544 ۱۳۹۴-۶-۲۷، ۰۷:۲۴ صبح
آخرین ارسال: foroogh.r
  کارشناسی رشته معماری دانشگاه شیخ بهایی بهتره یا ازاد خوراسگان alireza 2 1,615 ۱۳۹۴-۶-۲۴، ۰۱:۵۶ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r
  کسی که ارشد تکنولوژی معماری دارد میتونه دکترای شهرسازی سراسری شرکت کنه؟ alireza 1 1,244 ۱۳۹۴-۶-۲۱، ۰۵:۲۵ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  ادامه تحصیل در مقطع ارشد طراحی شهری قصد رفتن به المان alireza 1 1,565 ۱۳۹۴-۵-۲۸، ۱۱:۰۰ صبح
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  درخواست رایگان تکمیل پایان نامه ارشد طراحی شهری با موضوع "ارائه دستور کار میدان شهری پیاده مدار ... maryam azari 0 931 ۱۳۹۴-۵-۱۳، ۱۰:۳۱ صبح
آخرین ارسال: maryam azari
  هنوز کارشناسی تموم نکردیم تو سایت سازمان سنجش معدل رو ویرایش کنیم ولی من نمیتوانم تو alireza 0 1,212 ۱۳۹۳-۱۱-۳۰، ۰۳:۲۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  برای مصاحبه دکتری حداقل چندتا مقاله چاپ شده باید داشته باشبم alireza 12 4,286 ۱۳۹۳-۱۱-۹، ۱۱:۵۰ صبح
آخرین ارسال: unit 1
  کسی که فوق دیپلم شهرسازی و کارشناسی ناپیوسته معماری داره می تونه در امتحان نظام مهندس alireza 0 2,351 ۱۳۹۳-۱۰-۲۹، ۰۳:۲۳ عصر
  مصوبات مهم از سال 80 alireza 0 1,442 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۰۱:۴۴ عصر
  میخوام بهمن ماه سال 94 توی ارشد شرکت کنم.خدمتم هم تا 95/4/1 تموم میشه.قاعدتا اگه من د alireza 2 1,875 ۱۳۹۳-۹-۳۰، ۰۹:۰۰ عصر
آخرین ارسال: amindatcom

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان