امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هشدار در مورد پردیس 2 شهید بهشتی
Exclamation 
هشدار : کسانی که قصد انتخاب پردیس 2 شهید بهشتی رو برای تحصیل در مقطع ارشد دارن در جریان باشن که این دانشگاه فقط به 30% از دانشجوهای هر رشته ای پایان نامه میده و بقیه باید واحد درسی پاس کنن به جای پایان نامه و مدرک اونها آموزش محور میشه که چندان اعتبار نداره
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، homayoon.d ، atelieahjam ، MHAKBARI ، نجران ، sahar19
طی گزارش ارسال کننده این قانون در دانشگاه بهشتی لغو شد.
با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فصل جدید در ویرایش کتاب معماری معاصر غرب قبادیان alireza 59 16,508 ۱۳۹۴-۹-۳۰، ۱۲:۵۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,327 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
آخرین ارسال: lind_o58
  مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 A.pourvahedi 19 4,987 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۱۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: Yahgmur
  طراحی شهری پردیس علم و صنعت قبول شدم آیا ارزش رفتن داره؟ alireza 2 1,543 ۱۳۹۴-۶-۱۶، ۱۰:۱۴ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  برای ارشد بر اساس سوابق کاری و معدل کارشناسی و مقاله ها رو در نظر میگیرن alireza 2 1,540 ۱۳۹۴-۵-۷، ۰۷:۴۲ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  کارشناسی عمران دارم، برای ارشد می خواهم در رشته طراحی شهری شرکت کنم، لطفا راهنمایی alireza 2 1,125 ۱۳۹۴-۵-۳، ۰۷:۳۷ عصر
  یک نکته ای را در مورد مشاوره امسال ایران شهرساز دقت کنید که... alireza 1 1,397 ۱۳۹۴-۴-۲۸، ۱۱:۲۱ عصر
  در گروه کنکوری های ایران شهرساز به ساده ترین روش عضو شوید alireza 0 810 ۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۴:۵۸ عصر
  ورکشاپ زبان عمومی و تخصصی شهرسازی (شاه کلید موفقیت در کنکور) alireza 0 787 ۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۱:۱۳ عصر
  لیست مشاورین ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری ایران شهرساز در سال 95-ویرایش 1 alireza 5 2,286 ۱۳۹۴-۴-۷، ۰۸:۲۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان