امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست رایگان کمک در مورد روش تحقیق:بررسی شهر الکترونیک بر ارتقا زندگی شهری
درخواست یکی از اعضا:

سلام دوستان. من واسه روش تحقیق باید یه تحقیق ارائه بدم متاسفانه هر چی میگردم‌ مطالب خوبی در مورد موضوعم پیدا نمیکنم .
موضوع من بررسی شهر الکترونیک بر ارتقا زندگی  شهری هست. اصلا بیان مسئله و فرضیات تحقیق و چهارچوب  تحقیق  سوالات تحقیق و  فرضیات تحقیق و..... اینها رو پیدا نمیکنم. ممنون میشم کمک کنید.

آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
سلام دوست عزیز به این لینک یه سری بزنید
http://iranshahrsaz.com/search.php?actio...order=desc
واسه تحقیقی که میخواید بنویسید اگه از همون اول دنبال جمله های کتابی باشید کارتون خوب پیش نخواهد رفت یک موضوع وقتی شکل میگیره که سوالی تو ذهن شما شکل گرفته باشه اکثر آیتم هایی که شما دنبالش هستید تو خود موضوع دیده میشه مثل سوال و فرضیه،در مورد بیان مسئله هم همینطور چون کسی که موضوعی رو انتخاب میکنه اول مسئله رو میبینه مثلا مشکلی که باعث میشه ما برای الکترونیک شدن شهرامون تلاش کنیم مسئله است حتما یک مشکلی هست که الکترونیک شدن رو لازم دیدیم
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
تشکر مهندس برایتنس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
به دوست محترم پیشنهاد میکنم که فصل دوم این کتاب را مطالعه کنند و ببینند که چگونه برای یک شهر دانش بنیان تحقیق انجام شده و چگونه بررسی شده است...این وضعیت را برای شهر الکترونیکی نیز توضیح داده است اما تاکید این کتاب بر شهردانش بنیان بوده است....بهرحال خواندن این کتاب خالی از لطف نخواهد بود  وبرای ایشان بسیار مفید خواهد بود

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=26128
آخرین ارسال های من :

در جهان تنها یک فضیلت وجود دارد و آن آگاهی است. (حکیم مولانا)
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
ضمنا من در مورد شهر الکترونیک یک کار پژوهشی انجام داده ام...لطفا تدارک برقراری ارتباط را فراهم سازید

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست کمک برای موضوع پایان نامه قاصدک 5 4,542 ۱۳۹۴-۱۰-۱، ۰۱:۴۷ عصر
آخرین ارسال: Mahshid Delnavaz
  در خواست مقاله saharava 0 1,426 ۱۳۹۴-۹-۱۴، ۰۹:۵۳ عصر
آخرین ارسال: saharava
  راهنمایی در انتخاب موضوع مقاله سیر اندیشه سعیده66 1 6,346 ۱۳۹۴-۸-۲۴، ۰۵:۵۷ عصر
آخرین ارسال: مهسا بصیری
  درخواست رایگان درخواست کمک درباره میدان انقلاب (فرصت ها و تهدید ها) shahrsazism 1 1,301 ۱۳۹۴-۴-۹، ۰۲:۴۵ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  درخواااست کمک برای پروپوزال urban designer 2 1,735 ۱۳۹۴-۴-۹، ۰۱:۰۷ صبح
آخرین ارسال: U.D.SG
  درخواست رایگان روش تحقیق: بررسی شهر الکترونیک بر ارتقا زندگی شهری Brightness 0 1,808 ۱۳۹۳-۱۰-۱، ۰۸:۱۴ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  کمک در رابطه با پایان نامه بلند مرتبه سازی محمد یگانه 2 2,887 ۱۳۹۳-۷-۱۳، ۰۶:۴۱ عصر
آخرین ارسال: محمد یگانه
  درخواست کمک فوق فوری!!!!!!پارک ملت مشهد targol.s 8 3,247 ۱۳۹۳-۶-۲۳، ۰۸:۳۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  کمک راجع به طیف لیکرت targol.s 0 1,585 ۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۷:۴۲ عصر
آخرین ارسال: targol.s
  کمک... محاسبه سرانه های شهری rezvan87 6 5,421 ۱۳۹۳-۳-۹، ۱۰:۵۹ صبح
آخرین ارسال: FaTyJo0oN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان