امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خلاصه سیر اندیشه ها در شهرسازی جلد 1
سلام دوستان .
با توجه به اینکه خیلی از جزوه هام رو تایپ کردم یه خلاصه 6 صفحه ای خیلی مفید و مختصر جهت مرور سریع شخصیت ها و نظریات کتاب سیر 1 رو آماده کردم که اینجا میزارم تا شما هم استفاده کنید . برای موفقیت هم دعا کنیم . مرسی.

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   Seir1_iranshahrsaz.com.pdf (اندازه: 1.33 MB / تعداد دفعات دریافت: 189)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط E.Y.I ، raoof ، khansa ، z.s ، Urbiran ، MHAKBARI ، amindatcom ، Brightness ، محمدرضاپور ، Sh@bn@m ، sepide s ، nilooad ، hamed_ghaleasl
(۱۳۹۳-۱۰-۱۰، ۰۳:۴۶ عصر)alecferaa نوشته است: سلام دوستان .
با توجه به اینکه خیلی از جزوه هام رو تایپ کردم یه خلاصه 6 صفحه ای خیلی مفید و مختصر جهت مرور سریع شخصیت ها و نظریات کتاب سیر 1 رو آماده کردم که اینجا میزارم تا شما هم استفاده کنید . برای موفقیت هم دعا کنیم . مرسی.

تشکر ویژه بابت این کار ارزشمند
آخرین ارسال های من :

در جهان تنها یک فضیلت وجود دارد و آن آگاهی است. (حکیم مولانا)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خلاصه کتاب شهر انسانی یان گل alireza 0 13,539 ۱۳۹۶-۸-۴، ۰۱:۰۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  قسمت اول:تری دی مکس در 20 دقیقه *تضمینی*برای اولین بار دانلود کنید alireza 13 10,973 ۱۳۹۶-۳-۱۴، ۰۲:۰۷ عصر
  كلاس تري دي مكس نرويد! دانلود فيلم آموزش فوق العاده در ايران شهرساز alireza 11 20,699 ۱۳۹۵-۶-۹، ۰۶:۳۷ عصر
آخرین ارسال: Maryam3020
  دانلود خلاصه کتاب منشور آتن E.Y.I 2 3,867 ۱۳۹۴-۱۰-۷، ۱۱:۲۷ عصر
  Civilizations of Meso-America با فرمت پاورپوینت تاریخ شهرسازی جهان 3 تمدن قاره آمریکا kasrak 2 2,868 ۱۳۹۴-۹-۱۸، ۰۷:۳۹ عصر
  قسمت دوم و پایانی:تری دی مکس در 20 دقیقه *تضمینی*برای اولین بار دانلود کنید alireza 17 11,584 ۱۳۹۴-۸-۱۸، ۱۱:۴۱ صبح
  جزوات تاریخ شهر و شهرسازی در جهان urbana.ea 0 1,636 ۱۳۹۴-۴-۲۹، ۰۷:۱۳ عصر
آخرین ارسال: urbana.ea
  نمونه سوالات درس سیر اندیشه های معماری – دکتر علیرضا جزء پیری MHAKBARI 0 1,658 ۱۳۹۴-۳-۳۱، ۰۶:۵۴ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  مفاهیم و جایگاه واحد همسایگی در برنامه ریزی شهری Brightness 3 3,567 ۱۳۹۴-۲-۷، ۰۶:۵۱ عصر
آخرین ارسال: shimita
  پاورپونتی از خلاصه کتاب "راهنمای طراحی فضاهای شهری" faezeh1372 0 2,233 ۱۳۹۳-۱۲-۱۹، ۰۸:۴۵ عصر
آخرین ارسال: faezeh1372

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان