امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست رایگان آزمون عملی و تشریحی کارشناسی ارشد
این چند مورد شاید به دردتون بخوره و راهنمایی باشه برای اونایی که میخوان رتیه بهتری به دست بیارن.
نظر یادتون نره. 41  41  41  41  41  41  41  41  41  41  41
کتاب خودآموز اسکیس و راندو ترجمه سیروس برادران
اصول شیت بندی واسه بچه های طراحیه
فرآیند+پاسخگویی+به+آزمون

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   اصول شیت بندی واسه بچه های طراحیه.pdf (اندازه: 145.66 KB / تعداد دفعات دریافت: 89)
.pdf   کتاب خودآموز اسکیس و راندو ترجمه سیروس برادران.pdf (اندازه: 5.62 MB / تعداد دفعات دریافت: 140)
.pdf   فرآیند+پاسخگویی+به+آزمون.pdf (اندازه: 1,022.28 KB / تعداد دفعات دریافت: 120)
آخرین ارسال های من :

در میکده آن را به جامی نخریدند، درسی که در مدرسه آموخته بودم. Unit
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، atelieahjam ، Brightness ، محمدرضاپور ، haydariyan ، ایلیا ، liilii ، sepidam
سلام و تشکر بابت فعالیت
از طرف خودم و اعضا تشکر میکنم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، haydariyan
(۱۳۹۳-۱۰-۱۸، ۱۲:۵۱ عصر)AliReza نوشته است: سلام و تشکر بابت فعالیت
از طرف خودم و اعضا تشکر میکنم

خواهش میکنم استاد گرامی. 41 41 41 41 41 41 41

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  منابع فوق العاده مهم کارشناسی ارشد و دکترا(جدید) meysam rezaei 4 3,810 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۰۱:۳۸ صبح
آخرین ارسال: kasrak
  منابع کنکور ارشد شهرسازی (برنامه‌ریزی و طراحی شهری) nima 14 19,692 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۰۱:۳۴ صبح
  برای کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری حداقل اینا رو باید حتما بخونین... ALI XxX 1 2,707 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۰۱:۲۷ صبح
  دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد شهرسازی در 5 سال اخیر (طراحی و برنامه ریزی) Rozhan.Urbanism 1 1,753 ۱۳۹۴-۴-۲۹، ۰۱:۱۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  درخواست رایگان منابع آزمون کارشناسی ارشد شهرسازی-برنامه ریزی شهری haydariyan 1 2,098 ۱۳۹۴-۲-۷، ۰۹:۳۹ صبح
آخرین ارسال: MHAKBARI
Smile دانلود لیست پی دی اف منابع ارشد طراحی شهری diamond 5 5,685 ۱۳۹۳-۳-۷، ۰۷:۰۲ عصر
آخرین ارسال: sardarekord
  منابع کنکور ارشد طراحی شهری برای سال 1391 reza1366 7 11,309 ۱۳۹۱-۲-۸، ۰۷:۴۹ عصر
  منابع کنکور کارشناسی ارشد شهرسازی (برنامه‌ریزی و طراحی شهری) nima 2 3,459 ۱۳۹۰-۷-۱۰، ۰۲:۳۶ عصر
آخرین ارسال: nima
  منابع درس فنون و روشهای برنامه ریزی کنکور ارشد 0RKIDEH 2 4,659 ۱۳۹۰-۵-۵، ۰۸:۳۶ صبح
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  بیشتر از 100 (منبع )مهم کارشناسی ارشد شهرسازی alireza 0 3,334 ۱۳۹۰-۲-۱۵، ۰۷:۵۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان