ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
کنکور ارشد طراحی شهری واسه دانشگاه دولتی.میشه کمکم کنید
سلام دوستان.
من دانشجو ترم ۴شهرسازی هستم دانشگاه پیام نور.دانشگاهمون خیلی ضعیفه از نظر علمی و استاداش.می دونم باید خیلی سختی بکشم.ولی میخوام از الان آماده شم واسه کنکور ارشد طراحی شهری واسه دانشگاه دولتی.میشه کمکم کنید
از کجا شروع کنم؟چه درسایی باید قوی باشم.

آخرین ارسال های من :
2
RE: کمکم کنید
(1393-10-25، 09:24 عصر)shimita نوشته است: سلام دوستان.
من دانشجو ترم ۴شهرسازی هستم دانشگاه پیام نور.دانشگاهمون خیلی ضعیفه از نظر علمی و استاداش.می دونم باید خیلی سختی بکشم.ولی میخوام از الان آماده شم واسه کنکور ارشد طراحی شهری واسه دانشگاه دولتی.میشه کمکم کنید
از کجا شروع کنم؟چه درسایی باید قوی باشم.
سلام دوستم،منم مثل شما دانشجوی شهرسازی ولی ترم5ام…. بنظرم اول باید ببینید منابع کنکور ارشد طراحی شهری چه کتابهایی هستن… بعد ببینی چه درصدهایی از چه درسی برای کنکور میاد که رو اون دروس تمرکز کنی و یسری نمونه سؤالهای دوره های مختلفو داشته باشی… من با وجودی که مثل خودت دانشجو کارشناسی ام اطلاعاتم تا این حد بود دیگه باید دوستانی که ارشد طراحی دادن کم لطفی نکنند و پاسخگوتان باشند..
آخرین ارسال های من :

دلی را نشکن شاید خانه خدا باشد/کسی را تحقیر نکن شاید محبوب خدا باشد/از کمک دریغ نکن شاید کلید بهشت باشد/سر نماز اول وقت حاضر شو شاید آخرین دیدارت با خدا در زمین باشدHippie4
 سپاس شده توسط: alireza
3
RE: کنکور ارشد طراحی شهری واسه دانشگاه دولتی.میشه کمکم کنید
ممنونم از لطفتون

4
آزمون طراحی شهری منابع مطالعاتی گسترده میخواد از طرف دیگه تعدد کتابا هم خیلی زیاده! هر کتابی هم که هست میتونم بگم خط به خط ش پر از نکته و تست کنکوریه! بر اهمین لازمش هم ،دقت زیاد توو خوندن هست هم مطالعه گسترده کتابها! یکی 2 ساله کنکور طراحی شهری در مورد نحوه طرح سوال و ... بسیار کلیشه ای عمل میکنه!نحوه سوال بندی،موضوع سوالات و خیلی چیزای دیگه ی به طور مثال بحث CPTED رو مطرح میکنن گاه به صورت توضیحی یا گاها به صورت شکل و ترسیم!
hما در مورد درصدها و تعداد پذیرش
پذیرش این رشته باید بگم یک سوم برنامه ریزی هست! شایدم کمتر!! تعداد پذیرش خیلی خیلی پایین و رقابت بین شرکت کننده ها هم در حد 0/2 درصد هستش!با همین درصد رتبه خیلی بالا پایین میشه از طرف دیگه پارسال یه کنکور بی سابقه رو شاهد بودیم که میانگین درصد به طرز عجیبی بالای 60 بود!!( رتبه های زیر 20) یکی از اتفات نادر!!!!کسایی هم که شاهد این قضیه بودن بحث این موضوع به اعتراض و ... منجر شده بود(تابستون امسال) ولی هیچ گونه جواب یا توجیه قانع کننده ای از سازمان سنجش صادر نشد
تعدد منابع نسبت به برنامه ریزی خیلی گسترده و رقابت هم همونطور که گفتم نفس گیره!! اما در مورد مرحله دوم که خیلی نقش تعیین کننده ای در نتیجه نهایی داره : به شخصه میتونم بگم خیلی از دانشجوها بیشتر رو اسکیس زوم میکنن!! ینی ترسو اضطرابشون بیشتر در مورد مرحله دوم هست
هیچ گونه معیار یا ضابطه خاصی برا مرحله دوم دیده نشده!!! طراح سوال نا مشخص موضوعات مورد مطالعه در این مورد نا مشخص!! مصحح های نا معلوم!! معیار تصحیح اوراق امتحانی نامعلوم!!! فقط توو این چن سالی که درگیره این کنکور شدم ثابت شده تصحیح برگه های اسکیس به شدت سلیقه ای و .... همین
رتبه 9 با اسکیس 24 درصد شبانه کرج قبول میشه!رتبه 13 با اسکیس 2 درصد دانشگاه تهران قوبل میشه!رتبه بالای 200 روزانه قبول میشه!
اکثر شرکت کننده ها انتخاب محل دانشگاه رو هم تهران روزانه تهران شبانه بهشتی روزانه انتخاب میکنن (30 نفر اول شانس بیشتری برای قبولی دارن )
میتونم بگم که کسی که حتی رتبه ش تک رقمی میشه هنوز هیچ امیدی به تهران یا بهشتی نداره!!

آخرین ارسال های من :
5
(1393-10-26، 01:45 صبح)urbanDesign.h نوشته است: آزمون طراحی شهری منابع مطالعاتی گسترده میخواد از طرف دیگه تعدد کتابا هم خیلی زیاده! هر کتابی هم که هست میتونم بگم خط به خط ش پر از نکته و تست کنکوریه! بر اهمین لازمش هم ،دقت زیاد توو خوندن هست هم مطالعه گسترده کتابها! یکی 2 ساله کنکور طراحی شهری در مورد نحوه طرح سوال و ... بسیار کلیشه ای عمل میکنه!نحوه سوال بندی،موضوع سوالات و خیلی چیزای دیگه ی به طور مثال بحث CPTED رو مطرح میکنن گاه به صورت توضیحی یا گاها به صورت شکل و ترسیم!
hما در مورد درصدها و تعداد پذیرش
پذیرش این رشته باید بگم یک سوم برنامه ریزی هست! شایدم کمتر!! تعداد پذیرش خیلی خیلی پایین و رقابت بین شرکت کننده ها هم در حد 0/2 درصد هستش!با همین درصد رتبه خیلی بالا پایین میشه از طرف دیگه پارسال یه کنکور بی سابقه رو شاهد بودیم که میانگین درصد به طرز عجیبی بالای 60 بود!!( رتبه های زیر 20) یکی از اتفات نادر!!!!کسایی هم که شاهد این قضیه بودن بحث این موضوع به اعتراض و ... منجر شده بود(تابستون امسال) ولی هیچ گونه جواب یا توجیه قانع کننده ای از سازمان سنجش صادر نشد
تعدد منابع نسبت به برنامه ریزی خیلی گسترده و رقابت هم همونطور که گفتم نفس گیره!! اما در مورد مرحله دوم که خیلی نقش تعیین کننده ای در نتیجه نهایی داره : به شخصه میتونم بگم خیلی از دانشجوها بیشتر رو اسکیس زوم میکنن!! ینی ترسو اضطرابشون بیشتر در مورد مرحله دوم هست
هیچ گونه معیار یا ضابطه خاصی برا مرحله دوم دیده نشده!!! طراح سوال نا مشخص موضوعات مورد مطالعه در این مورد نا مشخص!! مصحح های نا معلوم!! معیار تصحیح اوراق امتحانی نامعلوم!!! فقط توو این چن سالی که درگیره این کنکور شدم ثابت شده تصحیح برگه های اسکیس به شدت سلیقه ای و .... همین
رتبه 9 با اسکیس 24 درصد شبانه کرج قبول میشه!رتبه 13 با اسکیس 2 درصد دانشگاه تهران قوبل میشه!رتبه بالای 200 روزانه قبول میشه!
اکثر شرکت کننده ها انتخاب محل دانشگاه رو هم تهران روزانه تهران شبانه بهشتی روزانه انتخاب میکنن (30 نفر اول شانس بیشتری برای قبولی دارن )
میتونم بگم که کسی که حتی رتبه ش تک رقمی میشه هنوز هیچ امیدی به تهران یا بهشتی نداره!!
ممنون از توضیحاتتون،،،چقدر بد اینطور که شما توضیح دادین پس اصلا إمکان قبولی در سال اول وجود نداره… توضیحاتون خیلی خوب و سنجیده بود…. سپاس

6
مرسی.توضیحاتتون خیلی کلی بود.من دنبال یه برنامه ریزیم.اینکه از کجا شروع کنم؟چطوری بخونم؟
واینکه چه درصد هایی از چه درسی برای کنکور میاد؟؟از چه جزوه هایی استفاده کنم؟از آزمون ها استفاده کنم یا نه؟

7
عزیزم این منابع ارشد طراحیه

.pdf   manabe tarahi shahri moein hemmati.pdf (اندازه: 279.7 KB / تعداد دفعات دریافت: 124)

8
برنامه طراحی شهری

.pdf   barname Tarahi_Shahri.pdf (اندازه: 56.16 KB / تعداد دفعات دریافت: 66)

9
سوالات ارشد طراحی شهری
سالهای84-85-86+جواب

.pdf   Soal va Javab-84.pdf (اندازه: 659.04 KB / تعداد دفعات دریافت: 93)
.pdf   Soal va Javab-85.pdf (اندازه: 651.03 KB / تعداد دفعات دریافت: 90)
.pdf   Soal va Javab-86.pdf (اندازه: 640.98 KB / تعداد دفعات دریافت: 52)

10
به این صفحه ام بری سؤالات سالهای84تا92 به همراهِ جوابه

دلی را نشکن شاید خانه خدا باشد/کسی را تحقیر نکن شاید محبوب خدا باشد/از کمک دریغ نکن شاید کلید بهشت باشد/سر نماز اول وقت حاضرشو شاید آخرین دیدارت با خدا در زمین باشد!

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد کارشناسی ارشد 1398 alireza 16 دیروز، 02:02 عصر
آخرین ارسال: alireza
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 9 کشور در گرایش طراحی شهری آزمون سراسری 1398 alireza 113 دیروز، 11:28 صبح
آخرین ارسال: Kosar.h.z
  رتبه و درصد ارشد طراحی شهری سراسری 1390 ayatai_67 17,997 1398-3-30، 07:05 عصر
  افتتاح انجمن های جدید ویژه کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری 98 alireza 2,162 1397-5-23، 11:17 عصر
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 1 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 531 1397-5-23، 01:29 صبح
  جدیدترین منابع ارشد طراحی شهری 1398 alireza 1,187 1397-5-6، 11:33 عصر
  نکاتی در باب آزمون اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری ۱۳۹۷ alireza 780 1397-4-28، 03:41 عصر
  جواب اسکیس ارشد طراحی شهری 1397 alireza 747 1397-4-28، 03:00 عصر
  دانلود دفترچه سوالات ارشد طراحی شهری 97 کنکور سراسری alireza 2,016 1397-2-8، 05:03 عصر
  بیکاری بعد از اتمام تحصیل در رشته طراحی شهری nazgol22 1,825 1396-12-16، 03:24 عصر
آخرین ارسال: nazgol22
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  آدمک تک چشم وارد اینترنت شد 10 ساعت پیش atelieahjam siavash82ir گفتگوی آزاد
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد کارشناسی ارشد 1398 دیروز alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 9 کشور در گرایش طراحی شهری آزمون س... دیروز alireza Kosar.h.z تالار گفتمان طراحی شهری
  سلام دوستان 4-22 seywan_kurd ariairannovinclinic دانلود جزوات آموزشی و نرم افزارهای عمو...
  رتبه و درصد ارشد طراحی شهری سراسری 1390 3-30 ayatai_67 alireza تالار گفتمان طراحی شهری
  خدمات شهری و ساختمانی اوستایاب 3-29 bestsab bestsab گفتگوی آزاد
  خلاصه کتاب ساختمان ها چگونه عمل مي كنند 3-23 MHAKBARI fnazari کتب فارسی(vip-2 معماری)
  تمدید ارسال مقالات کنفرانس بین المللی کنگره بین المللی عمران، معماری و شهرس... 3-20 Sahab Sahab اخبار همایش ها
  برنامه ریزی از دهه 60 به بعد 2-29 0RKIDEH پریناز رحیمی مطالب خواندنی و مفید در حوزه شهرسازی
  دانلود کتاب آماده سازی زمین شهری - دکتر عزیزی pdf با حجم 97 مگابایت 2-27 alireza mexter713 کتب برنامه ریزی ( منابع مرحله 2)
  درخواست راهنمایی 2-24 arch_fkh kiyancivil33 تالار گفتگوی آزاد شهرسازی و معماری
  درخواست نقشه های بازار وکیل شیراز 2-24 sardarekord Arshia47 درخواست نقشه
  دانلود جزوه تراکم در شهرسازی 2-18 ایلیا aylarrr تحقیقات ،جزوات(vip-1)
  دانلود خلاصه جزوه تراکم در شهرسازی دکتر عزیزی 2-18 ایلیا aylarrr خلاصه مباحث
  دانلود کتاب مرگ و زندگی شهرهای امریکایی جیکوبز 2-5 s1s2s3 fariba1992 اخبار و اطلاعیه های ایران شهرساز
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل