ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
دانلود رایگان ازمون + جواب هشت مرحله ای 91-92 برنامه ریزی شهری خانه شهرسازان
سلام دوستان ازمون هشت مرحله ای برنامه ریزی شهری 91-92 خانه شهرسازان را که خودم شرکت کرده بودم همراه با جواباش به صورت رایگان واستون گذاشتم

از دوستان خواهشمندم موقعی که دانلود میکنند تشکر یا بلاخره چیزی بنویسن که صفحه  دوباره اپدیت بشه و بقیه دوستان نیز بتونن  دانلود کنند

.rar   ازمون اول.rar (اندازه: 1.8 MB / تعداد دفعات دریافت: 480)
.rar   ازمون دوم.rar (اندازه: 1.87 MB / تعداد دفعات دریافت: 399)
.rar   ازمون سوم.rar (اندازه: 1.94 MB / تعداد دفعات دریافت: 363)
.rar   ازمون چهارم.rar (اندازه: 2.05 MB / تعداد دفعات دریافت: 268)
.rar   ازمون پنجم.rar (اندازه: 1.87 MB / تعداد دفعات دریافت: 271)
.rar   ازمون ششم.rar (اندازه: 2.26 MB / تعداد دفعات دریافت: 293)
.rar   ازمون هفتم.rar (اندازه: 2.05 MB / تعداد دفعات دریافت: 273)
.rar   ازمون هشتم.rar (اندازه: 2.47 MB / تعداد دفعات دریافت: 289)

آخرین ارسال های من :
2
RE: دانلود رایگان ازمون + جواب هشت مرحله ای 91-92 برنامه ریزی شهری خانه شهرسازان
سپاس مهندس برای ارسال خوبتون.

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: atelieahjam ، CIVH
3
RE: دانلود رایگان ازمون + جواب هشت مرحله ای 91-92 برنامه ریزی شهری خانه شهرسازان
سلام
ممنون بابت ارسال های خوبتان
امیدوارم به درد دوستان بخوره
آخرین ارسال های من :

در جهان تنها یک فضیلت وجود دارد و آن آگاهی است. (حکیم مولانا)
4
خیلی ممنون بابت فایل

آخرین ارسال های من :
5
تشکر از اظهار نظر خوب همه دوستان

سپاس شده توسط: Brightness ، alireza ، شاسان
6
ممنون دوست عزیز استفاده کردیم
آخرین ارسال های من :

شهرها را باید ساخت ، شاید اما جور دیگر...شهاب فلاح پور
7
ممنون دوست عزیز به خاطر سوالات. دستت درد نکنه
کسی تو آزمون امروز خانه شهرسازان (6 آذر) شرکت کرده بود؟ میشه سوالاتو تو انجمن قرار بدید؟ ممنون میشم

آخرین ارسال های من :
    8
    سپاس فراوووان مهندس

آخرین ارسال های من :
      9
      (1393-11-4، 12:44 عصر)محمد یگانه نوشته است: سلام دوستان ازمون هشت مرحله ای برنامه ریزی شهری 91-92 خانه شهرسازان را که خودم شرکت کرده بودم همراه با جواباش به صورت رایگان واستون گذاشتم

از دوستان خواهشمندم موقعی که دانلود میکنند تشکر یا بلاخره چیزی بنویسن که صفحه  دوباره اپدیت بشه و بقیه دوستان نیز بتونن  دانلود کنند

منون بابت ارسال خوبتون 

آخرین ارسال های من :
         سپاس شده توسط: ne_da
        10
        تخیل مهم تر از دانش است(انیشتسن).

آخرین ارسال های من :
          موضوعات مرتبط با این موضوع...
          موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
            کنکور طراحی شهری ۹۵ mona.rezaiyan 1,305 1395-2-21، 06:11 عصر
          آخرین ارسال: alireza
            آزمون های خانه شهرسازان-رشته طراحی شهری hossein2664 1,614 1393-4-29، 05:13 عصر
          آخرین ارسال: hossein2664
            درخواست برای سوالات ارشد آزاد طراحی شهری سال های قبل gfvytt 1,605 1393-3-5، 08:08 عصر
          آخرین ارسال: Sahab
            طراحی شهری ....دانشگاه ازاد urbanDesign.h 2,243 1393-2-26، 09:46 صبح
          آخرین ارسال: godonly.
            بررسی سوالاتی که جواب آن ها در کلید اشتباه است shb** 22,445 1392-12-4، 02:35 عصر
          آخرین ارسال: g1990
          کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
          آمار انجمن
          آخرين ارسال ها
          موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
            فضاهای مکث شهری 3 ساعت پیش ALI XxX Negar_tt سایر مقالات
            مصاحبه ایران شهرساز با رتبه 16 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری آزمون سراسری ... 5-27 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
            درخواست نقشه های بازار وکیل شیراز 5-26 sardarekord alireza درخواست نقشه
            مصاحبه اختصاصی با رتبه 5 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری آزمون سراسری 1398 5-25 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
            مصاحبه اختصاصی ایران شهرساز با رتبه 23 کشور و 1 سهمیه طراحی شهری آزمون سراس... 5-25 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
            مصاحبه اختصاصی ایران شهرساز با رتبه 13 کشور و 2 سهمیه طراحی شهری آزمون سرا... 5-25 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
            دانلود فایلهای ویژه کنکورمرحله دوم کنکور 98 ارشد برنامه ریزی شهری 5-12 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
            مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 9 کشور در گرایش طراحی شهری آزمون س... 5-6 alireza Salmesalm تالار گفتمان طراحی شهری
            مصاحبه اختصاصی با رتبه 1 سهمیه و 4 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری آزمون سر... 5-3 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
            مصاحبه اختصاصی با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری آزمون سراسری 1397 5-3 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
            آدمک تک چشم وارد اینترنت شد 4-29 atelieahjam siavash82ir گفتگوی آزاد
            دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته دانشگاه آزاد کارشناسی ارشد 1398 4-28 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
            سلام دوستان 4-22 seywan_kurd ariairannovinclinic دانلود جزوات آموزشی و نرم افزارهای عمو...
            رتبه و درصد ارشد طراحی شهری سراسری 1390 3-30 ayatai_67 alireza تالار گفتمان طراحی شهری
            خدمات شهری و ساختمانی اوستایاب 3-29 bestsab bestsab گفتگوی آزاد
          با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
          جستجو
          جستجوی گوگل