امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در باره ی فروشگاه
سلام
قبل از هر چیز آغاز به کار فروشگاه ایران شهرساز رو تبریک میگم و امیدوارم که این حرکت گامی مثبت در راستای ارتقاء سطح دانش در رشته های معماری و شهرسازی باشه 

اماموضوعی وجود دارد که  به شدت ذهنم رو مشغول کرده و با وجودش چشم اندازم را در رابطه با  بروز پیامدهای مخرب و منفی (متاسفانه ) تقویت نموده
درصدی ازفایلهای ارسالی توسط دوستان عزیز  شامل پژوهشها و پروژه هایی است که بدون توجه به اینکه توسط اشخاص دیگری انجام شده اند ، برای فروش و بهره ی سود مالی به اشتراک گذاشته میشه مثلا مقالات طرح های تفصیلی و ...
به نظر بنده این کار نه تنها از لحاظ اخلاقی مناسب نیست(  کسب در آمد از زحماتی که نکشیدیم ) بلکه خطر افت سایت از لحاظ بار علمی و خراب شدن گام های سازنده و وجه ی علمی مثبتش  در سالهای اخیر. را دارد
لذا
در صورت موافقت دوستان  در خواست اعمال قوانینی از سوی مدیر مسئول عزیز رو دارم

با احترام و تشکر
آخرین ارسال های من :

****  شهر من و تو مدینه ی فاضله ایست که نقطه ی ضاد از دامن آن افتاده... ****
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، haydariyan ، amindatcom
(۱۳۹۳-۱۱-۱۰، ۰۸:۲۵ عصر)kiana7822 نوشته است: سلام
قبل از هر چیز آغاز به کار فروشگاه ایران شهرساز رو تبریک میگم و امیدوارم که این حرکت گامی مثبت در راستای ارتقاء سطح دانش در رشته های معماری و شهرسازی باشه 

اماموضوعی وجود دارد که  به شدت ذهنم رو مشغول کرده و با وجودش چشم اندازم را در رابطه با  بروز پیامدهای مخرب و منفی (متاسفانه ) تقویت نموده
درصدی ازفایلهای ارسالی توسط دوستان عزیز  شامل پژوهشها و پروژه هایی است که بدون توجه به اینکه توسط اشخاص دیگری انجام شده اند ، برای فروش و بهره ی سود مالی به اشتراک گذاشته میشه مثلا مقالات طرح های تفصیلی و ...
به نظر بنده این کار نه تنها از لحاظ اخلاقی مناسب نیست(  کسب در آمد از زحماتی که نکشیدیم ) بلکه خطر افت سایت از لحاظ بار علمی و خراب شدن گام های سازنده و وجه ی علمی مثبتش  در سالهای اخیر. را دارد
لذا
در صورت موافقت دوستان  در خواست اعمال قوانینی از سوی مدیر مسئول عزیز رو دارم

با احترام و تشکر

سلام
تشکر از شما مهندس جاسم پور
نظر دوستان برای ما اهمیت بالایی دارد و حتما نظراتشان را در نظر خواهیم گرفت.
خوشبختانه طراحی سیستم سایت این اجازه را میدهد که گزارش هر فایل دارای مشکل یا حق کپی رایت را اعلام و در کمترین زمان از لیست خارج گردد(حذف نمی شود)
به جز پایان نامه بقیه موارد را میتوان گذاشت و ما تمام فروش آن و درآمد حاصل از فایل را به خالق اثر خواهیم داد.
منتظر نظر دوستان هستیم.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
لطفااین موضوع رو جدی بگیرید
مقالاتی مثل مقالات دکتر گلکار رو چرا باید بفروشن اون دوست عزیز بجز آپلود چه زحمت دیگه ای کشیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ
(۱۳۹۳-۱۱-۱۷، ۱۰:۱۲ صبح)kiana7822 نوشته است: خواهش میکنم این موضوع رو جدی بگیرید
آخه مثلا مقالات دکتر گلکار رو چرا باید بفروشن  اون دوست عزیز بجز آپلود چه زحمت دیگه ای کشیده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا آی دی ارسال ها را بفرستید تا غیر فعال شوند.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نکات کلیدی در حفظ امنیت اطلاعات مالی و حسابداری که مدیران باید بدانند melisa8 0 420 ۱۳۹۵-۱۲-۱۷، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: melisa8
  اجاره خودرو بدون راننده در نوروز rezakian 0 401 ۱۳۹۵-۱۲-۷، ۰۳:۰۸ عصر
آخرین ارسال: rezakian
  اجاره خودرو بدون راننده در نوروز rezakian 0 341 ۱۳۹۵-۱۲-۷، ۰۳:۰۷ عصر
آخرین ارسال: rezakian
  در باره شهر آنتالیا sahel22 1 1,734 ۱۳۹۵-۹-۴، ۰۴:۱۶ عصر
آخرین ارسال: masin
  نظرسنجی درباره ارائه فایل با حداقل قیمت در سایت ، لطفا در این نظرسنجی شرکت نمائید atelieahjam 4 3,668 ۱۳۹۵-۲-۸، ۰۲:۵۶ عصر
آخرین ارسال: ZAHRABB
  کاربرد مدل سازی اطلاعات ساختمان در فازاجرای پروژه های ساخت amirho 0 655 ۱۳۹۴-۱۱-۲۸، ۰۱:۵۷ عصر
آخرین ارسال: amirho
  سوال در زمینه gis haydariyan 2 1,396 ۱۳۹۴-۷-۱، ۰۳:۰۵ صبح
آخرین ارسال: haydariyan
  آیا می دانید اولین تایپک ارسالی در ایران شهرساز کدام است ؟ atelieahjam 1 1,433 ۱۳۹۳-۷-۱۷، ۱۰:۱۶ صبح
آخرین ارسال: Brightness
  خلق آثار سه بعدی در اینترنت sh.mina 0 996 ۱۳۹۳-۵-۱۱، ۰۳:۱۹ عصر
آخرین ارسال: sh.mina
  جایگاه حسابداری در کسب و کار امروز sanaz200 0 979 ۱۳۹۳-۴-۱۱، ۰۸:۴۲ عصر
آخرین ارسال: sanaz200

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان