امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منابعی جدید مثل ایین شهرسازی پایدار. حتی تو امار هم داده بودن
پیام یک داوطلب:
منابعی جدید مثل ایین شهرسازی پایدار. حتی تو امار هم داده بودن
آخرین ارسال های من :

پاسخ
بنظر من آمارش خیلی وقت گیر بود...خیلی
تاریخش هم خیلی سخت نبود اما نکته ی جالب توجه برا من این بود که چندتا از تست های کیمیا فکر عینا اومده بود.من .اقعا از کیمیا فکر راضیم و همینطور از مهندس دهقان که مارو بیشتر با این موسسه آشنا کرد و بی نهایت سپاسگزارم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    اره راست میگه خیلیاش عینا تو کیمیا بود...فقط حیف که همشو وقت نکردم بخونم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    نداااااا انصاری دیدی بهت گفتم توسعه پایدار میاد.....ولی خودم نخوندمممممم :(......یاد تو افتادم سرجلسه

پاسخ
    حیف وقتی که گذاشتم...
    سرجلسه هم خعلی وقت کم آوردم....
    اصن واسه من خوب نبود .... خیلی ناراحتم.
    آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
    پاسخ
    سلام به همهههههههههههههه
    من اصلا اهل بهانه آوردن نیستم ولی سوالات امسال بیشتر مفهومی بود به نظر من که مباحث مبانی و تاریخ پارسال آسون تر بود .

النااااااااااااااااااز آره دیدی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

همیشه همینطوره اگه دقت کرده باشین همهیشه از مبحثه آزمون مرحله دوم تو مرحله اول ساله بعد سوال میدن .

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    چند تا از تستای کیمیا فکرم جزء سوالات بود .

مرسی از مهندس دهقان واقعا ممنون

ولی ایشالا واسه ساله دیگه خلاصه های کیمیا و تستاشو زودتر در سایت قرار بدین که وقت بشه خوب خونده بشه چون حیفه من اونارو خوب نخوندم.

پاسخ
    آمار تاریخم داشت یکی دوتا !

نه واقعا خجالت نمیکشن ! اینا اصن چرا تفکیک میکنن سوالاتو .......نمیفهمم.......لابد سال بعد آمار میدن تومباحث!

پاسخ
    خسته نباشییییییییییییییید همگی .

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,490 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: milad93
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,415 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      راهنماي شركت در آزمون ورودي دوره هاي كارشناسي ارشد شهرسازی 96 alireza 0 741 ۱۳۹۶-۱-۳۰، ۰۵:۳۷ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      چکیده ای از شهرسازی در دوران صفویه alireza 0 799 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۲ صبح
      سبک های شهرسازی ایران alireza 0 743 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۸ صبح
      خلاصه شماره 1 از 14 ،خلاصه کتاب طرحها و برنامه های شهرسازی ( دکتر مصطفی بهزادفر ) alireza 0 962 ۱۳۹۵-۸-۳، ۰۳:۳۱ صبح
      معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته alireza 0 1,061 ۱۳۹۵-۶-۹، ۱۲:۲۳ صبح
      شیت طرح توسعه شهری با رویکرد توسعه پایدار تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری alireza 0 1,221 ۱۳۹۵-۴-۱۶، ۰۳:۱۰ صبح
      برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,011 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
    آخرین ارسال: yalda118
      آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,621 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
    آخرین ارسال: khansa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان