امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آقا این سوال 37 طراحی!!! شرکت رییس شورای شهر در کمیسیون چگونه است! زده با حق رای عضئ
پیام یک عضو:
آقا این سوال 37 طراحی!!! شرکت رییس شورای شهر در کمیسیون چگونه است! زده با حق رای عضو خواهد بود
آخرین ارسال های من :

پاسخ
بدون حق راي
كتاب شوراي عالي و شهرسازي صفحه 142

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط a.rahmani?
بله به نظرم اشتباه شده .
هرچند من این سوال رو نزدم .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
دوستان برای جواب های نادرست اعتراض می کنین؟!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    منم بدون حق رای زدم یعنی تصحیح میشه کلید ؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      دوستان من فقط نت با تلفن همراه دارم ئونمیتونم لینک اعتراض را باز کنم میشه لینک اعتراض سازمان سنجش را اینجا کپی کنید

پاسخ
      (۱۳۹۳-۱۱-۲۸، ۱۰:۴۲ عصر)arch7070 نوشته است: دوستان من فقط نت با تلفن همراه دارم ئونمیتونم لینک اعتراض را باز کنم میشه لینک اعتراض سازمان سنجش را اینجا کپی کنید

http://request.sanjesh.org/noetrequest/login/

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۳-۱۱-۲۸، ۰۳:۲۹ عصر)marziyeabbasiii نوشته است: بدون حق راي
      كتاب شوراي عالي و شهرسازي صفحه 142

متن:
      ماده 5 :بررسی و تصویب طرح های تفضیلی شهری و تغییرات آن ها در هر استان به وسیله کمیسیونی به ریاست استاندار و با عضویت شهردار و نمایندگان وزارت مسکن و شهرسازی ، وزارت جهاد کشاورزی و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری و صنایع دستی و همچنین رییس شورای اسلامی شهر ذیربط و نماینده نظام مهندسی استان ( با تخصص معماری یا شهرسازی) بدون حق رای انجام میشود.

گفته نماینده نظام مهندسی بدون حق رای نه نماینده شورا
      ودر تبصره بعدی تاکید کرده که در تهران نماینده شورا حق رای نداره.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط hadii_1992 ، urbanDesign.h ، Brightness
      داخل کتاب الفبای شهر نوشته شورا حق رای نداره...

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام دوستان
      پاسخ سوالهای 45 و 37 طراحی اشتباس. لطفا تو سنجش اعتراض کنید

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,945 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
      آخرین ارسال: mamamama
        چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,237 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
      آخرین ارسال: mtr6510
        سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,340 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,290 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
        دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,157 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,509 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
      آخرین ارسال: shivashf
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,704 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
      آخرین ارسال: udesigner
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,551 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
      آخرین ارسال: payam_km
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,585 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: rikhtehgaran
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,564 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان