امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه کتاب 500 صفحه راجه به موضوع پایان نامم هست میخوام ترجمه کنم نرم افزار ترجمه شهر سا
درخواست یک عضو:
باسلام وخسته نباشید

یه کتاب 500 صفحه راجه به موضوع پایان نامم هست میخوام ترجمه کنم نرم افزار ترجمه شهر سازی داریم یا دیکشنری  ممنون از راهنمایی شما
آخرین ارسال های من :

پاسخ
دوستان گرامی .کسی نرم افزار ترجمه شهری سازی سراغ داره یا دیکشنری برا ترجمه کتاب یا هر منبع که کمک کنه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      پایان نامه امنیت شهری غفوریان 7 5,266 ۱۳۹۶-۶-۲۱، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: yashar.k
      کمک برای پایان نامه alirezapst 0 1,296 ۱۳۹۵-۱-۲۱، ۰۲:۵۳ عصر
    آخرین ارسال: alirezapst
      به یگ عدد نمونه پایان نامه برای ورودی شهر و تاثیرش رو ادراک ذهنی مسافران نیازمندیم king_of_black 4 3,288 ۱۳۹۴-۱۰-۱۹، ۰۱:۰۵ صبح
    آخرین ارسال: altek
      درخواست رایگان انتخاب موضوع پایان نامه FaTyJo0oN 14 7,230 ۱۳۹۴-۷-۱۸، ۰۷:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: fereshtehr89.
      پایان نامه دستیابی به اصول عابر مداری در طراحی یک محور شهری در بستر توسعه پایدار alireza 0 1,812 ۱۳۹۴-۵-۲۶، ۰۳:۳۶ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      پایان نامه ساماندهی کالبدی فضایی بافت فرسوده alireza 0 2,170 ۱۳۹۴-۵-۱۵، ۱۲:۴۲ عصر
    Rainbow کمک برای پایان نامه rizemize_ph 3 2,404 ۱۳۹۴-۴-۱۵، ۱۲:۴۸ عصر
    آخرین ارسال: pitzagosht
      پایان نامه ای با عنوان حمل ونقل پایدار با تاکید بر دوچرخه alireza 0 1,078 ۱۳۹۴-۳-۹، ۱۰:۴۲ صبح
      پایان نامه در مورد نقش gis در کاهش مصرف آب alireza 0 1,327 ۱۳۹۴-۱-۲۰، ۰۶:۵۲ عصر
      من شهرسازی میخونم طرح نهاییم راجع به طراحی شهرک مسکونی برای سالمندان هست میخواستم ببی alireza 1 1,830 ۱۳۹۳-۱۲-۳، ۰۵:۵۵ عصر
    آخرین ارسال: a.esmailzadeh2000@gmail.com

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان