امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من نرم افزار gis رو حدود دو سال پیش خریدم الان پیغام میده که منقضی شده
سوال یک عضو
من نرم افزار gis رو حدود دو سال پیش خریدم الان پیغام میده که منقضی شده ایا باید برم یکی دیگه بخرم یا میشه کاری کرد؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
سلام گاهی برخی کرک ها یه تاریخی برای منقضی شدن اعلام می کنند
شما یا فولدر کرکو از اینترنت دانلود کنیدو مجدد جی ای اسو پاک و نضب کنید و یا اینکه کلا ورژن بالاتر نصب کنید با خیال راحت!
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، atelieahjam ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دو سوال در مورد نقشه برداری-پیچ روی دوربین های تئودولیت هست که off و on داره alireza 0 852 ۱۳۹۴-۸-۲۸، ۰۳:۰۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوالات دکتری تخصصی رشته معماری سال های 90 94"مربوط به دانشگاه آزاد alireza 0 1,072 ۱۳۹۴-۵-۲، ۱۱:۰۹ عصر
  سلام.میشه لطفا بگید چطور میتونم سه بعدی در ارشی کد رو ببرم توی اتوکد ؟ atelieahjam 0 1,123 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۲:۳۳ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  شماره تلفن کارشناس گروه و گروه طراحی شهری دانشگاه آزاد زنجان رو می خواستم....یا اگه ک alireza 0 1,925 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۱۱:۳۱ صبح
  از روی یک پلان ساختمان چگونه میشه فهمید که اسکلتش فلزیه یا بتنی؟ alireza 2 1,786 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۷:۲۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  اینجا کسی هست که سی دی اس کار کرده باشه؟ alireza 4 1,828 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۱:۰۰ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  درخواست رایگان سوالات دکتری دانشگاه آزاد با جواب مربوط به سال 91 تا 93 alireza 0 1,055 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۱۱:۳۶ صبح
  سوال فوری در مورد ahp و gis masoudrom 8 3,243 ۱۳۹۳-۹-۱۲، ۰۳:۳۸ عصر
آخرین ارسال: 9123533029
  هدیه 400 پایان نامه شهرسازی در عوض آموزش ahp و gis masoudrom 0 1,042 ۱۳۹۳-۹-۱۰، ۱۲:۵۲ صبح
آخرین ارسال: masoudrom
  درخواست رایگان من یه سوال دارم دوره های مختلف مورفولوژیک یعنی چه دوره هایی؟! alireza 2 1,550 ۱۳۹۳-۹-۱۰، ۱۲:۰۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان