ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
نظرسنجی: به نظر شما این سایت مفید است؟
بله
خیر
نظری ندارم
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 65 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
Thumbs Down  افتتاح سایت ایران شهرساز
سلام بالاخره بعد از مدتها انتظار وبعد از سپری کردن یک سری مشکلات از سال قبل انجمن بزرگ

معماری وشهرسازی در تاریخ 5 اسفند 1389 افتتاح شد و مقارن شد با روز مهندس که برهمه مهندسان معمار و

شهرساز و سایرین مبارک باشد.

من امیدوارم بدور از هرگونه حسودی تمام اطلاعاتمان را در اختیار همکاران خود قرار دهیم.

با تشکر کوچک شما علیرضا
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: Royal Falcon
2
RE: همه بخوانند لطفا همه را بخوانید
سلام و خسته نباشيد خدمت استاد گرامي آقاي دهقان...

از طرف تمام دوستان عزيز و معماران آينده نه چندان دور، از شما تشكر مي كنم...
بدون شك زحمات شما به زودي ايران شهر ساز را به پويايي خواهد رساند...
موفق باشيد...

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: AliReza
3
سلام آقای دهقان
من هم وظیفه ی خود میدانستم تا به شما جهت ایجاد سایتی که برای رشته مان خوب است به شما تبریک میگوییم امیدوارم فعالیت های اینجانب مورد رضایت شما واقع شود.
آخرین ارسال های من :

4
(1389-12-5، 05:26 عصر)ahmad reza zare نوشته است:  سلام آقای دهقان
من هم وظیفه ی خود میدانستم تا به شما جهت ایجاد سایتی که برای رشته مان خوب است به شما تبریک میگوییم امیدوارم فعالیت های اینجانب مورد رضایت شما واقع شود.

سلام
با دلگرمی شما عزیزان سایتی پویا خواهیم داشت.

ممنون:)

5
(1389-12-5، 04:34 عصر)Royal Falcon نوشته است:  سلام و خسته نباشيد خدمت استاد گرامي آقاي دهقان...

از طرف تمام دوستان عزيز و معماران آينده نه چندان دور، از شما تشكر مي كنم...
بدون شك زحمات شما به زودي ايران شهر ساز را به پويايي خواهد رساند...
موفق باشيد...

سلام
با دلگرمی شما عزیزان سایتی پویا خواهیم داشت.

ممنون:)

6
RE: افتتاح سایت ایران شهرساز
تبریک می گویم سایت بسیار خوبی دارید امیدوارم موفق باشید
آخرین ارسال های من :

انجمن تخصصی دانشجویان پیام نور
    7
    خوشحالم كه اين سايتو يك هم استاني راه اندازي كرده.به اميد روزاي بهتر.موفق باشين
    آخرین ارسال های من :

براي موفقيت سخت بكوشيد،هرگز تسليم نشويد و خواسته ي خود را به دغدغه اي دائمي مبدل كنيد.
       سپاس شده توسط: سعید ، AliReza
      8
      (1389-12-9، 11:35 عصر)pnufa نوشته است:  تبریک می گویم سایت بسیار خوبی دارید امیدوارم موفق باشید

سلام
      مدیریت سایت ایران شهرساز ورود شما را به انجمن بزرگ معماری و شهرسازی خیر مقدم می گوید و امیدواریم از اطلاعات شما در سایت بهره ببریم . موفق باشید

9
      (1389-12-10، 09:55 صبح)zzzz نوشته است:  خوشحالم كه اين سايتو يك هم استاني راه اندازي كرده.به اميد روزاي بهتر.موفق باشين

سلام ممنون از ابراز احساس شما
      مدیریت سایت ایران شهرساز ورود شما را به انجمن بزرگ معماری و شهرسازی خیر مقدم می گوید و امیدواریم از اطلاعات شما در سایت بهره ببریم . موفق باشید

سپاس شده توسط: zzzz
      10
      up....

موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 AliReza 1,505 1395-1-29، 01:16 صبح
      آخرین ارسال: AliReza
        عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز AliReza 482 1394-12-24، 11:49 عصر
        عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز AliReza 11,963 1394-12-14، 04:59 صبح
        اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی AliReza 429 1394-11-10، 08:32 عصر
        شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 AliReza 17,798 1394-7-19، 12:10 عصر
        ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا AliReza 19,864 1394-5-9، 11:45 صبح
        جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری AliReza 680 1394-5-4، 12:06 صبح
        قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد AliReza 625 1394-4-12، 10:31 صبح
        رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا AliReza 3,494 1393-12-22، 11:46 صبح
        تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) AliReza 9,347 1393-11-22، 01:58 عصر
      آخرین ارسال: atelieahjam
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      [-]
      جستجو
      جستجوی گوگل