امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سلام درخواست مشاوره دارم برای به رای گذاشتن اینکه بارتبه 477-577 کلاسارو برم یا نه؟؟؟؟باتوجه باینکه شاغل هستم.
سلام درخواست مشاوره دارم برای به رای گذاشتن اینکه بارتبه 477-577 کلاسارو برم یا نه؟؟؟؟باتوجه باینکه شاغل هستم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
عمران غیر مرتبطم و اینکه فقط شبانه بیارم میرم.

پاسخ
کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ
اگه میانگین درصداتون زیر 30 باشه فقط در شرایطی که آزمون عملی رو بالای 50 بزنید قبولید.صد در صد.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    خب بنطرت برای مطالعه قبل از عید باید از کجا شروع کنم؟؟؟توضیح بیشتر مرسی

پاسخ
    کجایید بچه ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟من نمیدونم بهم گفتن 400-450 میاری حالا کلاسای مرحله 2 رو برم که شبانه قبول بشم چکار کنم؟؟
    از تماامی مشاوران عزیز درخواست همکاری دارم.

پاسخ
    نبود مشورت میخام.

پاسخ
    (۱۳۹۳-۱۲-۳، ۰۸:۰۷ عصر)ویسوگ نوشته است: نبود مشورت میخام.

اگر امکان رفتن کلاس را دارید(زمان و هزینه)حتما این کار را انجام دهید ضمن اینکه ایران شهرساز هم برنامه ویژه ای داره که میتوانید در کنار کلاس ها شرکت کنید
    چون رشته شما غیر مرتبط هست بدون کلاس امکان قبولی تان خیلی کم می شود!
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    از کجا شضروع کنم کلاسارو نمیتونم تا بعدز اردیبهشت

پاسخ
    ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 972 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,011 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
    آخرین ارسال: yalda118
      طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 948 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
    آخرین ارسال: marzieh gh
      مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,478 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
      از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 872 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح
      آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,621 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
    آخرین ارسال: khansa
      كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,474 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
    آخرین ارسال: yalda118
      درخواست رایگان درخواست نمونه طرح تجمیع fereshtehr89. 0 481 ۱۳۹۴-۱۲-۶، ۰۹:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: fereshtehr89.
      مشاوره: زبان بايد همه کلمات رو که منبع هست رو حفظ کنم؟؟ اولويت رو برا کدوم درسا بدم؟ alireza 1 1,040 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۵:۱۶ عصر
      درخواست معرفی نمونه موردی imanataei 0 934 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۸:۱۵ صبح
    آخرین ارسال: imanataei

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان