امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سلام درخواست مشاوره دارم برای به رای گذاشتن اینکه بارتبه 477-577 کلاسارو برم یا نه؟؟؟؟باتوجه باینکه شاغل هستم.
به نظر من شما چون غیر مرتبط هستین اول باید فرایند کلی تهیه طرح ها رو یاد بگیری(کتاب، مقاله، نمونه کارهای گارگاه بچه های شهرسازی، یا طرح حهای دیگه رو میتونید نگاه کنید)بعد باید چنتا نمونه شیت ببینی تا روند کلی شیت بستن و اینکه شامل چه مراحلی هست تا حدودی بیاد دستت بعدش ریز بشی روی هرکدوم از قسمت ها مثلا اینکه سازمان فضایی چی هست و چه چیزایی تووی سازمان فضایی نشون میدن و آلترناتیو چیه و سایر قسمت ها هم همینطور وموضوعات رو هم دسته بندی کنید و برای هرکدوم چنتا مقاله یا بر حسب مورد کتاب بخونید (بافت فرسوده، اسکان غیر رسمی، آماده سازی.....)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza

پیام‌های داخل این موضوع
RE: سلام درخواست مشاوره دارم برای به رای گذاشتن اینکه بارتبه 477-577 کلاسارو برم یا ن... - توسط hero - ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۱۰:۵۰ صبح

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 992 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,025 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
آخرین ارسال: yalda118
  طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 968 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
آخرین ارسال: marzieh gh
  مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,502 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
  از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 879 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح
  آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,634 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: khansa
  كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,492 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: yalda118
  درخواست رایگان درخواست نمونه طرح تجمیع fereshtehr89. 0 494 ۱۳۹۴-۱۲-۶، ۰۹:۵۲ عصر
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  مشاوره: زبان بايد همه کلمات رو که منبع هست رو حفظ کنم؟؟ اولويت رو برا کدوم درسا بدم؟ alireza 1 1,048 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۵:۱۶ عصر
  درخواست معرفی نمونه موردی imanataei 0 968 ۱۳۹۴-۷-۱۳، ۰۸:۱۵ صبح
آخرین ارسال: imanataei

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان