امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من ترم اخرم پیام نور این ترم پایانامه رو گرفتم الان باید واسه سه شنبه دوتا موضوع ارا
پیام یک عضو:
من  ترم اخرم پیام نور

این ترم پایانامه رو گرفتم
الان باید واسه سه شنبه دوتا موضوع ارائه بدم
میخوام یه موضوعی باشه که کمتر از نرم افزار استفاده کنم
و بیشتر از پرسشنامه و... استفاده کنم
میشه راهنمایی بفرمایید

نمیدونم چه موضوعایی انتخاب کنم
آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی در رابطه با راه پیش رو mojtaba.db 1 563 ۱۳۹۵-۵-۱۰، ۰۳:۳۹ صبح
آخرین ارسال: mojtaba.db
  درخواست راهنمایی برای انتخاب موضوع پایان نامه atelieahjam 1 1,902 ۱۳۹۵-۲-۱۰، ۰۱:۱۰ عصر
آخرین ارسال: فاطیمااا
  درخواست رایگان تکمیل پایان نامه ارشد طراحی شهری با موضوع "ارائه دستور کار میدان شهری پیاده مدار ... maryam azari 0 932 ۱۳۹۴-۵-۱۳، ۱۰:۳۱ صبح
آخرین ارسال: maryam azari
  موضوع پایان نامه؟برنامه ریزی کاربری زمین رو دوس دارم ولی خیلی موضوعش کلی هس میشه کمکم alireza 4 1,915 ۱۳۹۳-۱۲-۸، ۰۱:۲۰ عصر
آخرین ارسال: مسافر
  هنوز کارشناسی تموم نکردیم تو سایت سازمان سنجش معدل رو ویرایش کنیم ولی من نمیتوانم تو alireza 0 1,212 ۱۳۹۳-۱۱-۳۰، ۰۳:۲۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  برای مصاحبه دکتری حداقل چندتا مقاله چاپ شده باید داشته باشبم alireza 12 4,287 ۱۳۹۳-۱۱-۹، ۱۱:۵۰ صبح
آخرین ارسال: unit 1
  میخوام بهمن ماه سال 94 توی ارشد شرکت کنم.خدمتم هم تا 95/4/1 تموم میشه.قاعدتا اگه من د alireza 2 1,878 ۱۳۹۳-۹-۳۰، ۰۹:۰۰ عصر
آخرین ارسال: amindatcom
  مشاوره من خسته شدم از اینکه بعضی اساتید به چهره نمره میدن.این چیزا باعث شد از رشته زده بشم alireza 8 3,391 ۱۳۹۳-۹-۲۱، ۱۲:۲۸ عصر
آخرین ارسال: zolatan
  مشاوره چون طراحی شهری شناور باید همون تو قسمت شناور زد حالا مشکلی برام پیش میاد alireza 0 1,577 ۱۳۹۳-۸-۱۸، ۰۳:۱۵ عصر
  مشاوره نگرانی ترم اولی های کارشناسی شهرسازی در مورد آینده شهرسازی نظر شما مهمه alireza 3 1,978 ۱۳۹۳-۸-۱۵، ۰۲:۰۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان