امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با میانگین درصد بین 40-45 اسکیس مرحله دوم باید حدودا چند درد باشه تا بتونم از دانشگاه
پیام یک داوطلب:
اقای مهندس دهقان سلام و با تشکر از زحماتی که برای ما کنکوری ها میکشید یک سوال البته من چون بلد نبودم تاپیک درست کنم براتون پیام خصوصی میذارم و امیدوارم جواب بدین

با میانگین درصد بین 40-45 اسکیس مرحله دوم باید حدودا چند درد باشه تا بتونم از دانشگاههای تهران یا روزانه شهرستانها قبول شم
اگه جواب بدین واقعا ممنون میشم من شهرستانیم و به خاطر کلاس اسکیس هر هفته باید برم تهران.اصلا امیدی هست؟؟؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط واژه
(۱۳۹۳-۱۲-۳، ۰۵:۲۰ عصر)AliReza نوشته است: پیام یک داوطلب:
اقای مهندس دهقان سلام و با تشکر از زحماتی که برای ما کنکوری ها میکشید یک سوال البته من چون بلد نبودم تاپیک درست کنم براتون پیام خصوصی میذارم و امیدوارم جواب بدین

با میانگین درصد بین 40-45 اسکیس مرحله دوم باید حدودا چند درد باشه تا بتونم از دانشگاههای تهران یا روزانه شهرستانها قبول شم
اگه جواب بدین واقعا ممنون میشم من شهرستانیم و به خاطر کلاس اسکیس هر هفته باید برم تهران.اصلا امیدی هست؟؟؟
سلام
ضمن خسته نباشید برای کنکور مرحله اول.باید خدمتون عرض کنم که کنکور مرحله دوم تاثیر خیلی زیادی در نتیجه نهایی شما می زاره. به هیچ عنوان ناامید نباشید. درصورتی که درصد قابل قبولی بزنین احتمال قبولی در شهرستان روزانه 100% و شبانه های دانشگاه های تهران و یا حتی روزانه خیلی از دانشگاه ها زیاد است.
پیروز باشید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، واژه
سلام.اگه مرحله ی دوم رو 45 تا 50 درصد بزنید میتونید رتبه تون رو تا زیر 120 بهبود بدید و تهران قبول شید.
اگه مرحله دوم رو بین 50 تا 60 بزنید که رتبتون تا زیر 100 و چنانچه بالای 60 درصد بزنید رتبه تون تا. زیر 70 بهبود پیدا میکنه.و روزانه تهران صد در صد قبولید. نگران نباشید.فقط فعل خواستن رو درست صرف کنید.
موفق باشید.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط واژه
    چون حدود رتبه ی میانگین 40_45 بین 200 تا 250 میشه با توجه به. میانگین سالهای قبل

پاسخ
     سپاس شده توسط واژه
    مهم این رتبه مرحله اول شما چند شده باشه و بعد اینکه مصحح ها امسال چه طور شروع کنن به تصحیح مثلا سال قبل طراحی شهری تعداد زیادی از برگه ها درصد 1 رو گرفت و سال قبل ش درصدی بین 30-40

اصلا قانون کلی متاسفانه برای نحوه تصحیح هست
    فعلا فقط وظیفه شما تلاش و امید داشتن با این محاسبه ها فقط وقت خودتون رو میگیرید و انرژیتون گرفته میشه

موفق باشید
    آخرین ارسال های من :

If you don't like where you are,change it! you're not a tree
    Jim Rohon
    پاسخ
     سپاس شده توسط واژه
    واقعا ممنونم از توجه و محبت دوستان...نظراتتون از نظر تخصصصی خیلی برام با ارزش بود و امیدوار کننده...
    به امید موفقیت همه کنکوریها

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,174 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
      آخرین ارسال: Yas_moradimehr
        با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,394 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        فروش ویژه تعداد قابل توجهی از کتاب و جزوات با قیمت استثنایی Sh@bn@m 3 1,982 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۰۱ صبح
      آخرین ارسال: Sh@bn@m
        مشاوره درس تاریخ شهرسازی طراحی شهری-مهندس طاهری با 82 درصد Rominathr 8 2,926 ۱۳۹۴-۶-۳۱، ۱۱:۲۰ صبح
      آخرین ارسال: zohreziaraty
        دانشگاه علامه طباطبایی خوبه؟گرایش قبولی ام برنامه ریزی شبانه است alireza 0 1,124 ۱۳۹۴-۶-۱۵، ۱۲:۰۸ عصر
        مشاوره:دوسال از مدرک لیسانس معماریم میگذره وشاغل هستم دوبار کاملا نخونده آزمون طراحی alireza 0 1,441 ۱۳۹۴-۵-۲۷، ۰۶:۰۲ عصر
        مشاوره طراحی حل چالش های دروس مبانی نظری و تحلیل فضای شهری با رتبه 17 سال 94 imanbv 11 3,696 ۱۳۹۴-۵-۶، ۰۶:۲۰ عصر
      آخرین ارسال: shermi
      Heart مشاوره برنامه ریزی هر هفته تا کنکوری تازه Sh@bn@m 31 5,574 ۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۴:۰۲ عصر
      آخرین ارسال: Sh@bn@m
        کی بخونم ؟ از چی شروع کنم ؟ چطوری بخونم؟ Mohsenurbanism 2 1,626 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۲۸ عصر
      آخرین ارسال: Mohsenurbanism
        من دودلم که ارشد برنامه ریزی بخونم یا طراحی؟! از طرفی به طراحی علاقه دارم و امسالم از alireza 5 1,236 ۱۳۹۴-۴-۱، ۰۲:۱۹ عصر
      آخرین ارسال: bahare23

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان