امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به نطرتون با این رتبه ارزش این رو داره که بخوام هزینه کنم و توی کلاسای اسکیس شرکت کن
پیام یک داوطلب:
سلام ، ببخشید من نمی دونستم کجا باید سوالم رو مطرح کنم ،

شما رتبه منو 360 تا 445 پیش بینی کردید ، به نطرتون با این رتبه ارزش این رو داره که بخوام هزینه کنم و توی کلاسای اسکیس شرکت کنم ؟ امکان قبولی واسه روزانه یا شبانه قزوین ( ترجیحا ) یا شهر دیگه هست اصلا ؟ و اینکه اگه امکانش هست تا چند درصد باید باشه اسکیسم ؟ :(
آخرین ارسال های من :

پاسخ
رتبه 240 با زدن اسکیس 85 به رتبه حدود 40
پس میتوانید با تلاش رتبه را کاهش دهید.
ضمن اینکه تخمین امسال را کمی بالاتر از میانگین زده ایم تا تلاش داوطلبین بیشتر شود.

پاسخ
(۱۳۹۳-۱۲-۳، ۰۸:۵۵ عصر)AliReza نوشته است: رتبه 240 با زدن اسکیس 85 به رتبه حدود 40
ضمن اینکه تخمین امسال را کمی بالاتر از میانگین زده ایم تا تلاش داوطلبین بیشتر شود.

میشه لطفا بگید کلا رتبه ی نهایی واسه قبولی باید تو چه رنجی باشه ؟!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۳-۱۲-۳، ۰۹:۰۱ عصر)bahar.7117 نوشته است:
    (۱۳۹۳-۱۲-۳، ۰۸:۵۵ عصر)AliReza نوشته است: رتبه 240 با زدن اسکیس 85 به رتبه حدود 40

مرحله اول یا دوم؟

پاسخ
    (۱۳۹۳-۱۲-۳، ۰۹:۰۷ عصر)AliReza نوشته است:

مرحله اول یا دوم؟

مرحله دوم

پاسخ
    (۱۳۹۳-۱۲-۳، ۰۹:۲۵ عصر)bahar.7117 نوشته است:
    (۱۳۹۳-۱۲-۳، ۰۹:۰۷ عصر)AliReza نوشته است:

مرحله اول یا دوم؟

مرحله دوم
    هر سال کمی تغییر خواهد کرد
    حدود 150 روزانه و تا 300 شبانه

پاسخ
    بنظر من مرحله 2 میتونه رتبه نهایی رو تقریبا نصف کنه ولی بشرطیکه کمتر از 50 درصد نزنید.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,564 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
    آخرین ارسال: tornado26
      ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,174 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: Yas_moradimehr
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,923 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,886 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,394 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,024 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
      مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,377 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
      مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,661 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: فاطمه70
      مشاوره طراحی -مباني طراحي شهري-فلاح دوست رتبه ٥٩ سال٩٣ m.fallahdoust 22 11,504 ۱۳۹۴-۱۰-۴، ۰۲:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: kelarestagh
      منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,327 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
    آخرین ارسال: lind_o58

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان