امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی موفقیت در کنکور تشریحی(مرحله دوم) برنامه ریزی، با برنامه و خلاقیت امکان پذیر است
سلام
سارا سرخوش هستم، دانشجوی ارشد برنامه ریزی شهری ،دانشگاه تهران (با درصد 62.5 در کنکور مرحله 2 سال93)
ضمن خسته نباشید به دوستانی که امسال کنکور ارشد داشتند و تصمیم مصممی برای ورود به مقطع بالاتر دارند... باید خدمتون عرض کنم که کنکور مرحله اول خوب یا بد تموم شد. حتما درصداتون هم گرفتین و حدود تقریبی رتبه هاتون هم می دونید. اما با قطعیت تمام می گم که کنکور مرحله اول را فراموش کنید...
کنکور تحلیلی تشریحی مرحله دوم، نسبت به مرحله اول کاملا متفاوت هست با ضریب اهمیت خیلی خیلی بالا.
صحبت های من تمامی افراد را شامل می شود به دنبال رشته خوب و دانشگاه خوب در گرایش برنامه ریزی هستند، چه کسایی که مرحله اول رو کمتر از حد انتظار خودشون گذراندن و چه کسایی درصدهای خوب و عالی کسب کردند.
اگر مرحله اول رو خوب به سرانجام نگذراندید، الان فرصتی برای جبران ،برای بهتر شدن رتبتون و جهش های چشم گیر ...و اگر هم درصدهای خیلی خوبی دارین، برای حفظ ان کار سخت تری پیش روی شمااست، باید تلاش کنید، چون یه غفلت کوچیک ممکن است شما را از دانشگاه مورد علاقتون دور کنه.
پس لطفا مرحله دوم رو جدی بگیرید.
در این تاپیک با همکاری سایت ایران شهرساز، فرصتی ایجاد شده تا برای دوستانی که به دلایلی شرایط حضور در کلاس های کنکور رو ندارند. جلسات مشاوره و کرکسیون و های غیر حضوری تشکیل بدیم تا داوطلبان آمادگی لازم برای شرکت در کنکور تشریحی تحلیلی رو داشته باشند.
براساس برنامه ، 9 جلسه کرکسیون با داوطلبین خواهیم داشت که طی اون خیلی از تنکیک ها، نکات و روش های آموزشی در طول کرکسیون ها برای داوطلبین آموزش داده می شه. (برنامه زمانبندی کرکسیون ها در سایت موجود است.)
مطمئن باشید با برنامه ریزی اصولی و لحاظ کردن خلاقیت های خودتون و پشتکارهای لازم به بهترین نتیجه در کنکور دست خواهید یافت، کافی است اراده قوی داشته باشید...
در ادامه اگر دوستان سوالی داشته باشند، پاسخگو خواهم بود.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Urbiran ، نگارا ، barana ، Brightness ، alireza ، baahaar ، e.nemesis ، ne_da
سلام من لیسانس عمران هستم و اصلا نمیدونم باید از کجا شروع کنم با رتبه حدود 400 و میخام حداقل شبانه یا رزانه تهران قبول بشموچکار باید بکنم؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام .
کنکور مرحله دوم، 3تا شیت که شامل مبانی نظری ،شناخت و برنامه ریزی برای یک سایتی که در صورت سوال طرح شده...جواب دادن به سوالات از یک سری فرایند تشکیل شده که برای پاسخ دهی نیاز به آموزش وجود داره.
با رتبه 400، اگر درصد مرحله 2 شما بالا باشه و از میانگین فاصله زیادی داشته باشه. جهشی فوق العاده رخ می ده که رتبه شما رو به حدود 100-180 می رسونه، و این یعنی قبولی در بعضی دانشگاه های شبانه تهران، و یا روزانه و شبانه شهرستان ها.
پیروز باشید

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness
سلام لطفا در مورد کلیکسیون توضیح کامل بدبد می خوام غیر حضوریش و شرکت کنم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    لطفا بگید برنامه کریکسیون و از کدوم بخش بگیرم با تشکر

پاسخ
    (۱۳۹۳-۱۲-۹، ۰۴:۰۸ عصر)baran.arc نوشته است: لطفا بگید برنامه کریکسیون و از کدوم بخش بگیرم با تشکر

از لینک زیر
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=26831
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    (۱۳۹۳-۱۲-۹، ۰۴:۰۶ عصر)baran.arc نوشته است: سلام لطفا در مورد کلیکسیون توضیح کامل بدبد می خوام غیر حضوریش و شرکت کنم.

با سلام.
    برنامه کرکسیون ها براساس جدول زمان بندی که در سایت قرار گرفته است انجام می شه.البته بعد از هر کرکسیون برنامه کرکسیون بعدی با توضیحات کامل در اختیارتون قرار می گیره.
    تو مرحله اول باید فونت نوشتار تمرین کنید. و یک سری گرافیک های 2 بعدی...
    درمرحله دوم مبانی نظری در قالب مقاله در موضوع های مختلف مثل: پدافند غیرعامل، توانمندسازی سکونتگاه های غیررسمی، رشد هوشمند، TND,TOD ، بازآفرینی و.... باید مطالعه کنید،تا نکات کلیدی هر مقاله رو ازش استخراج کنید.و خلاصه های نوشتاریتون رو باهم کرکسیون می کنیم.
    در مرحله سوم مراحل ترسیم دیاگرام فضایی ، و تحلیل جدول سوات و بیانیه چشم انداز و... کرکسیون می شه.
    در مرحله چهارم باید مهارت ترسیم سازمان فضایی پیشنهای را داشته باشین. که با توجه به کارهای ارسالیتون نکات و گزیده های مهم برایتان عنوان می شه.
    در مرحله پنجم شیت بندی های شما، مطابق با سوالات کنکور در 3 شیت مبانی،شناخت و تحلیل و ارائه سازمان فضایی پیشنهادی بررسی خواهد شد.
    وسایرمراحل هم مطابق با برنامه پیش می ره...
    فراموش نکیند که لازمه موفقیت در کنکور پشتکار شمااست.
    پیروز باشید.

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، baahaar ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,564 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
    آخرین ارسال: tornado26
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,923 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,886 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,706 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: a.rahmani?
      با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,394 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,024 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
      مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,377 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
      مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,661 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: فاطمه70
      فصل جدید در ویرایش کتاب معماری معاصر غرب قبادیان alireza 59 16,508 ۱۳۹۴-۹-۳۰، ۱۲:۵۹ عصر
      منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,327 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
    آخرین ارسال: lind_o58

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان