امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه ضرورت تامین تجهیزات نرم افزاری برای ورود به سایت ایران شهرساز
با عرض سلام مجدد

دوست محترمی بعد از خرید یک فایل از فروشگاه ، پیام خصوصی ارسال کردند که :
نقل قول نوشته است:سلام . خسته نباشید .فایل ....... را خریداری کردم ولی در وسط دانلود قطع میشه .لطفا یا برام میل کنید و یا بفرمایید چطور این مشکل برطرف میشود .سپاس

در پاسخ به دوستمان :
سلام دوست گرامی

همین الان لینک ها رو بررسی کردم و سالم هستند و هیچ مشکلی ندارند ، لطفا از برنامه مدیریت دانلود Internet Download Manager استفاده کنید ، با این برنامه امکان ادامه در دانلود وجود داره و در هر مرحله ای که ارتباط شما قطع بشه می تونید دوباره ادامه شو دانلود کنید تا کاملا کار دانلود به پایان برسه و نیازی نیست که در صورت شکست در دانلود مجددا از نو کار دانلود رو شروع کنید.

و چون که این فایل در آپلودسنتر مخصوص سایت ایران شهرساز آپلود شده ، بنابراین سرعت دریافت از این سرور بسیار بالاتر از حتی ایمیل کردن فایل در محیط یاهو هستش ، وقتی از اینجا نتونید دانلود کنید در یاهو بیشتر با مشکل مواجه می شوید و همچنین این تایپک برای حساب کاربری شما همیشه باز هستش و می تونید در ساعاتی از روز که سرعت اینترنت زیادتر هستش کار دانلود رو انجام بدهید. معمولا ترافیک اینترنت در ساعات شبانه زیاده و سرعت دریافت فایل در ساعات شبانه خیلی پایین میاد و این مشکلیه که همه کاربرها دارند و مخصوصا اگر سرعت اینترنتی که ازش استفاده می کنیم کم باشه دیگه این نوع مشکلات افزایش هم پیدا می کنه.

بعد از اینکه هر 5 تا پارت رو دانلود کردید همه شونو در یک پوشه بگذارید و با برنامه WinRAR اجراش کنید و فایل word که داخل این پارت ها هستند رو فقط با اجرای پارت اول از داخلشون بکشید بیرون و با برنامه Microsoft Office Word فایل رو باز کنید.

موفق باشید

پیام بعدی از طرف دوستمان :
نقل قول نوشته است:سلام مجدد.دوست عزیز از این روش هم موفق نشدم .امکانش هست برام میل کنید واقعا ممنونتون میشم .البته به این میل(................................)  سپاسگزارم.

پاسخ به پیام دوم :
دارم براتون آپلود می کنم ، این دفعه تعداد پارت ها رو 10 تا گرفتم که حجم هر پارت کوچیکتر بشه ، در دو سری ارسال میشن که سری اول ارسال شد.

پیام سوم از طرف دوستمان:
نقل قول نوشته است:دوست بسیار عزیز بی نهایت سپاسگزارم . واقعا بزرگوارید .آرزوی موفقیت و سلامت براتون دارم .بازهم ممنونتونم.

و اما امروز پیام چهارمی که دریافت کردم:
نقل قول نوشته است:سلام .خسته نباشید
دوست گرامی در سه روز گذشته به هیچ روشی نتونستم این فایل را دانلود کنم یا اگه دانلود کردم و با هم در یک پوشه قرار دادم باز نشده و حتی کمک حرفه ای هم گرفتم که موفق نشدن .لطفا PDF فایل را در اختیار من بذارید د یا بفرمایید چطور میتونم به این اطلاعات دسترسی داشته باشم چون واقعا بهش احتیاج دارم.سپاس فراوان .از لطف شما ممنون و متشکرم.

دوست ما در پیام چهارم فرمودند (در سه روز گذشته به هیچ روشی نتونستم این فایل را دانلود کنم ) و اما در ادامه می فرمایند ( یا اگه دانلود کردم و با هم در یک پوشه قرار دادم باز نشده و حتی کمک حرفه ای هم گرفتم که موفق نشدن ) .

اگر ایشان همانطور که فرمودند به هیچ روشی موفق به دانلود فایل نشدند ، چطور توانستند فایل ها را در یک پوشه قرار دهند و با کمک گرفتن از افراد حرفه ای هم موفق به باز شدن فایل نشدند ؟ !!!

با توجه به اینکه فرض کنیم (که البته اینطورهم نیست) لینک هایی که در سایت هستند آسیب دیده اند و دوست ما از این محل بکلی با شکست مواجه شدند ، اما این فایلی که 43 مگابایتی بود رو با پارت بندی مجدد در 10 پارت که هر پارت را به حجم 5 مگابایت تقسیم کردم و طی دو سری ارسال براشون ایمیل کردم که راحتر بتونند دانلودشون کنند و براشون هم در ایمیل ارسالی نوشتم سری اول فایل ............. و سری دوم فایل ........... و همه چیز به روشنی برایشان توضیح داده شده ، دیگه واقعا من باید چیکار کنم !!!

اگر فایل را به pdf هم تبدیل کنم و ایشان با این نوع مشکلات مواجه هستند ، باز هم همین روند جریانات ادامه داره ، به نظر شما چطور می شود به دوستمان کمک کنیم ، اگر راه حلی دارید لطفا راهنمایی کنید ، چون من دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه.

با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، haydariyan

پیام‌های داخل این موضوع
RE: ضرورت تامین تجهیزات نرم افزاری برای ورود به سایت ایران شهرساز - توسط atelieahjam - ۱۳۹۳-۱۲-۷، ۰۲:۰۳ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه نحوه عضویت و ارسال فایل در وب سایت فروشگاهی اربان شاپ atelieahjam 11 3,830 ۱۳۹۳-۱۲-۶، ۰۲:۲۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  اطلاعیه جدید....نحوه ارسال فایل در بخش فروشگاهی وب سایت ایران شهرساز alireza 8 3,325 ۱۳۹۳-۱۱-۱۵، ۰۵:۴۲ عصر
  اطلاعیه شروع به کار آزمایشی فروشگاه فایلهای شهرسازی و معماری ایران شهرساز alireza 13 4,090 ۱۳۹۳-۱۱-۱۱، ۱۱:۳۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  فروش از طریق ایران شهرساز-بسته های ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری 94-جدید alireza 13 4,958 ۱۳۹۳-۸-۲۶، ۰۹:۵۹ عصر
  نحوه قیمت گذاری در بخش فروشگاه ایران شهرساز-ویژه نوع فایل alireza 2 1,601 ۱۳۹۳-۸-۲۵، ۰۵:۱۰ عصر
  فروش ویژه تخفیف ویژه 50 درصدی به مناسبت روز جهانی شهرسازی atelieahjam 3 1,499 ۱۳۹۳-۸-۲۳، ۱۰:۲۴ عصر
  مهندس romisa برنده هفته سوم:تخفیف 50 درصدی پکیج ها برای فعالترین کاربر هفته romisa 17 4,802 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۰۸:۰۹ صبح
آخرین ارسال: romisa
  لینک های دانلود کتاب های مفید شهرسازی مناسب برای کنکور E.Y.I 4 2,142 ۱۳۹۳-۲-۴، ۱۰:۲۹ عصر
آخرین ارسال: E.Y.I
  توجه توجه: تخفیف 50 درصدی کتابهای فروشگاه به مناسبت میلاد پیامبر اکرم(ص) فقط3 روز E.Y.I 6 2,933 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۹:۳۸ عصر
آخرین ارسال: E.Y.I

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان