امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
استانداردها و بعد طراحی فضاهای ورزشی در یک مجموعه آموزشی به صورت پاورپوینت ترجیحا
درخواست یک عضو:
سلام آقای دهقان یه درخواست فوری میخواستم بذارم راجع بله :

استانداردها و بعد طراحی فضاهای ورزشی در یک مجموعه آموزشی

به صورت پاورپوینت ترجیحا
ممنون میشم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
با عرض سلام

لطفا به این نشانی مراجعه فرمایید و نمونه اسلایدها نیز در معرفی پاورپوینت ارائه شده است.

http://atelieahjam.urbanshop.ir/product-...aleat.aspx
آخرین ارسال های من :

پاسخ
salam yani in link marbut mishe?

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۳-۱۲-۹، ۰۸:۲۶ عصر)mahdisi60 نوشته است: salam yani in link marbut mishe?

با عرض سلام خدمت شما دوست گرامی

ببخشید پشت سیستم نبودم ، الان اومدم . تصاویری از اسلایدها به عنوان نمونه در همان لینک گذاشته شده ، البته شما خریدتون رو انجام بدید و اگر چیزی که میخواستید نبود پیام خصوصی دهید . به جناب آقای مهندس دهقان اطلاع میدم مبلغ پرداختی رو به حساب شما در این سایت انتقال دهند.

اگر حضور ذهنم یاری کنه احتمالا یه تعدادی از همین فایل های ابعاد و استانداردهای ورزشی رو که در قالب پی دی اف هستند رو قبلا در همین سایت ایران شهرساز گذاشته بودم.

موفق باشید

پاسخ
(۱۳۹۳-۱۲-۹، ۰۹:۲۱ عصر)atelieahjam نوشته است:
(۱۳۹۳-۱۲-۹، ۰۸:۲۶ عصر)mahdisi60 نوشته است: salam yani in link marbut mishe?

با عرض سلام خدمت شما دوست گرامی

ببخشید پشت سیستم نبودم ، الان اومدم . تصاویری از اسلایدها به عنوان نمونه در همان لینک گذاشته شده ، البته شما خریدتون رو انجام بدید و اگر چیزی که میخواستید نبود پیام خصوصی دهید . به جناب آقای مهندس دهقان اطلاع میدم مبلغ پرداختی رو به حساب شما در این سایت انتقال دهند.

اگر حضور ذهنم یاری کنه احتمالا یه تعدادی از همین فایل های ابعاد و استانداردهای ورزشی رو که در قالب پی دی اف هستند رو قبلا در همین سایت ایران شهرساز گذاشته بودم.

موفق باشید
تشکر از شما مهندس ابراهیمی
تمام فایلهای اربان شاپ ضمانت داره و در صورت عدم رضایت برگشت خواهد شد.
http://urbanshop.ir/default.aspx

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست همکاری جهت سرمایه گذاری و مشارکت در ساخت آپارتمان مسکونی در شهرستان بابلسر atelieahjam 0 2,189 ۱۳۹۴-۸-۲۲، ۰۶:۴۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  یک بنای شاخص معماری با پلان و مقاطع و نما برای ماکت سازی تقریبا ساده که ماکتی که قرار alireza 2 5,539 ۱۳۹۳-۱۲-۱۸، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: MHAKBARI
  بچه ها کسی مطلبی با منابع موثق در مورد فضاهای شهری تو ایران داره؟ alireza 3 3,119 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۱۰:۴۹ عصر
آخرین ارسال: kiana7822
  نمونه کار شیت بندی و راندو طرح شهرسازی یک رو کسی داره نمونه کاراشو ببینم واسه ایده؟! alireza 1 3,195 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۶:۲۵ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  کسی ضوابط ملاک عمل در شهرک غرب تهران رو داره؟ alireza 0 2,253 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۳:۰۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  درخواست رایگان اسکیس و کروکی از عالی قاپو،مسجد شاه،مسجد لطف الله،سر در قیصریه فضای کلی میدان نقش جها Brightness 2 2,589 ۱۳۹۳-۱۰-۲۷، ۰۸:۰۰ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  درس روش تحقیق باید پروپوزال تحویل بدم و موضوعم تاثیر رنگ و نور در روانشناسی محیطی هست alireza 0 1,694 ۱۳۹۳-۱۰-۲۱، ۰۸:۲۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تغییر مقیاس لایه زلزله به اندازه واقعی masoudrom 1 1,070 ۱۳۹۳-۱۰-۱۹، ۰۴:۳۴ عصر
آخرین ارسال: masoudrom
  شیت طراحی شهری(طراحی محله و جداره ی خیابان) دارید alireza 1 3,228 ۱۳۹۳-۱۰-۱۷، ۱۱:۳۰ عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  درخواست راهنمایی در مورد AHP فازی؟؟؟؟ sajad ojaghi 5 2,784 ۱۳۹۳-۱۰-۱۶، ۰۵:۴۸ عصر
آخرین ارسال: amindatcom

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان