امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آسیب شناسی ساختمان های شهری
با سلام خدمت دوستان ، شهرسازان و معماران عزیز. من دنبال جزوه کتاب یا منبع درباره آسیب شناسی ساختمان های شهری  هستم. لطفا اگه کسی مطلبی چیزی سراغ داره راهنمائیم کنه. با تشکر

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درس سمینار برای رشته معماری شاخه بافت های فرسوده alireza 1 4,022 ۱۳۹۳-۱۲-۱۷، ۱۰:۲۶ صبح
آخرین ارسال: mahdisi60
  بچه ها کسی مطلبی با منابع موثق در مورد فضاهای شهری تو ایران داره؟ alireza 3 3,114 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۱۰:۴۹ عصر
آخرین ارسال: kiana7822
  شیت طراحی شهری(طراحی محله و جداره ی خیابان) دارید alireza 1 3,224 ۱۳۹۳-۱۰-۱۷، ۱۱:۳۰ عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  کسی پروپوزال درس روش تحقیق شو داره؟در رابطه با موضوعات مبلمان شهری یا هویت شهری alireza 0 1,998 ۱۳۹۳-۱۰-۱۵، ۰۱:۰۷ صبح
آخرین ارسال: alireza
  اسکیس و راندو از فضاهای شهری alireza 0 2,484 ۱۳۹۳-۱۰-۶، ۱۲:۱۶ صبح
  درخواست غیر رایگان طراحی شهری در بافت های دارای آرامگاه های تاریخی alireza 0 1,831 ۱۳۹۳-۹-۲۸، ۱۰:۲۸ عصر
  درخواست رایگان نمونه های خلاقانه طراحی مبلمان شهری و جداره alireza 0 3,039 ۱۳۹۳-۹-۲۵، ۱۰:۵۰ عصر
  درخواست کار در شرکت های مشاوره در اصفهان Brightness 0 1,441 ۱۳۹۳-۹-۲۵، ۱۰:۴۷ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  درخواست رایگان پلان محله های اصفهان (محله علی قلی اقای اصفهان)را از کجا میتونم بگیرم alireza 3 2,110 ۱۳۹۳-۸-۲۹، ۰۶:۱۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  درخواست رایگان فضای شهری مطلوب و مثبت تو جهان که همه صفات اصلی فضای شهری رو داشته باشه بهم معرفی کنی alireza 2 1,544 ۱۳۹۳-۸-۱۸، ۰۸:۱۳ عصر
آخرین ارسال: foroogh.r

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان