امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GIS تهران کامل
سلام
جی آی اس مناطق 22 گانه تهران باهم در اینجا قرار داده شده. نسبت به فایلی که قبلا آپلود شده بود، سعی شده یه مقداری حجمش کمتر بشه تا دانلودش راحتتر باشه. یه تعداد از فیلد های خالی که فقط فضا گرفته بود حذف شد. 
این فایل شامل لایه های منطقه بندی، محله بندی، بلوک، قطعه بندی(با کد پارسل قطعات)، کاربری اراضی(دارای ده کد کاربری اراضی)، بافت فرسوده، خطوط مترو، شبکه معابر، ایستگاه های مترو و در نهایت پهنه بندی طرح تفصیلی تهران هست. در صورت ایراد در فایل لطفا فقط پیام خصوصی به من یا مهندس دهقان بدید.
با تشکر
برای دریافت رمز به فایل راهنما را دانلود کنید و برای باز کردن صحیح فایل راهنما را مطالعه کنید.

از لینک زیر دریافت کنید:
http://iranshahrsaz.publicfile.ir/post/8376
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، haydariyan ، Sahab ، Brightness ، MHAKBARI ، روح انگیز
سلام
خسته نباشید
این نقشه ها مربوط به چه سالی هستش ؟
و اینکه اطلاعات آماری مانند جمعیت، سواد ، تعداد شاغلین و ..... رو هم داره ؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    و یک سوال دیگه اینکه من برای خرید این بسته هم باید عضو VIP بشم هم هزینه ی بسته رو جداگانه پرداخت کنم ؟

پاسخ
    (۱۳۹۴-۴-۲۴، ۱۲:۴۴ صبح)bahareh.n نوشته است: و یک سوال دیگه اینکه من برای خرید این بسته هم باید عضو VIP بشم هم هزینه ی بسته رو جداگانه پرداخت کنم ؟

خیر نیازی نیست پرداخت کنید میتوانید آنی دانلود کنید.
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    استاد برای ما دانشجو ها این مبلغ خیلی زیاده

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۴-۱۱-۲۵، ۰۱:۱۰ عصر)moh1370 نوشته است: استاد برای ما دانشجو ها این مبلغ خیلی زیاده

سلام
      کدام منتطقه را نیاز دارید؟

پاسخ
      دانلود نقشه اتوکد کل تهران با حجم 1.4 گیگ
      توجه و تذکر مهم
      قیمت کل فایل را 10 هزار تومان در نظر گرفته ایم که در 7 فایل 115 مگی در حالت فشرده میتوانید دانلود کنید.
      این فایل در حالت بازشده حدود 1.4 گیگابایت می باشد
      دقت کنید باید تمام پارت ها باید دانلود شوند حتی اگر یک پارت کم باشد فایل ناقص خواهد بود.
      پس از دانلود تمام پارت های زیر و خرید پارت 1 همه پارت ها را در یک پوشه قرار دهید و شماره 1 را اکسترک کنید.
      دانلود آنی:

http://urbiran.publicfile.ir/post/35

پاسخ
      (۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر)AliReza نوشته است: دانلود نقشه اتوکد کل تهران با حجم 1.4 گیگ
      توجه و تذکر مهم
      قیمت کل فایل را 10 هزار تومان در نظر گرفته ایم که در 7 فایل 115 مگی در حالت فشرده میتوانید دانلود کنید.
      دقت کنید باید تمام پارت ها باید دانلود شوند حتی اگر یک پارت کم باشد فایل ناقص خواهد بود.
      پس از دانلود تمام پارت های زیر و خرید پارت 1 همه پارت ها را در یک پوشه قرار دهید و شماره 1 را اکسترک کنید.
      دانلود آنی:

سلام استاد
      به سایت گفته شده رفتم و پول رو پرداخت کردم اما لینکی که میده قابل دانلود نیست؟!!
      چه خبره

پاسخ
      (۱۳۹۵-۱-۱۶، ۰۸:۲۰ عصر)moh1370 نوشته است:
      (۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر)AliReza نوشته است: دانلود نقشه اتوکد کل تهران با حجم 1.4 گیگ
      توجه و تذکر مهم
      دانلود آنی:

سلام استاد
      به سایت گفته شده رفتم  و پول رو پرداخت کردم اما لینکی که میده قابل دانلود نیست؟!!
      چه خبره
      سلام قابل دانلود هست مشکلی نداره
      اگر مشکل شما هنوز پابرجاست با شماره پشتیبانی 09120592515 تماس بگیرید

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        GIS تهران - منطقه 15 ایلیا 4 5,509 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۱ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        GIS تهران - منطقه 3 ایلیا 2 1,126 ۱۳۹۵-۸-۵، ۱۲:۵۵ صبح
        GIS تهران - منطقه 11 ایلیا 8 3,586 ۱۳۹۵-۴-۲۰، ۱۱:۳۷ صبح
      آخرین ارسال: sara515
        دانلود نقشه اتوکد کل تهران با حجم 1.4 گیگ alireza 0 1,072 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۸ عصر
        GIS تهران - منطقه 2 ایلیا 15 5,191 ۱۳۹۴-۱۰-۲۰، ۰۱:۵۴ عصر
      آخرین ارسال: ایلیا
        GIS تهران - منطقه 18 ایلیا 4 4,371 ۱۳۹۳-۱۲-۲، ۱۲:۰۹ صبح
      آخرین ارسال: ایلیا
        GIS تهران - منطقه 1 ایلیا 1 2,217 ۱۳۹۳-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
        GIS تهران کامل با حدود 800 مگابایت alireza 9 4,578 ۱۳۹۳-۱۰-۱۱، ۰۱:۴۴ صبح
        GIS تهران - منطقه 16 ایلیا 1 3,602 ۱۳۹۳-۸-۲۰، ۰۱:۳۱ عصر
      آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
        GIS تهران - منطقه 12 ایلیا 2 2,964 ۱۳۹۳-۸-۱۱، ۰۸:۲۸ عصر
      آخرین ارسال: Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان