امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جزوه تاسیسات و زیرساخت های شهری
جزوه تاسیسات و زیرساخت های شهری(مهندس کرمی)

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   تاسیسات و زیر ساخت های شهری جزوه.pdf (اندازه: 1.52 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,037)
آخرین ارسال های من :

دلی را نشکن شاید خانه خدا باشد/کسی را تحقیر نکن شاید محبوب خدا باشد/از کمک دریغ نکن شاید کلید بهشت باشد/سر نماز اول وقت حاضر شو شاید آخرین دیدارت با خدا در زمین باشدHippie4
پاسخ
 سپاس شده توسط hero ، Brightness ، a.esmailzadeh2000@gmail.com ، archiman ، shahab_fallahpour ، maryam taban ، zohreziaraty
ممنون از فایل خوبی که در اختیار گذاشتید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    واقعا ممنون.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        جزوه شناخت مواد و مصالح ساختمانی alireza 0 12,806 ۱۳۹۶-۷-۲۴، ۱۲:۱۵ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        دانلود جزوات رتبه تک رقمی کنکور طراحی شهری 93 alireza 36 15,055 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۷:۱۶ عصر
      آخرین ارسال: Mashad1365
        جزوه آموزشی آماده سازی زمین با استفاده از جی آی اس ali_ahmadi 6 8,009 ۱۳۹۴-۱۱-۴، ۰۴:۳۱ عصر
      آخرین ارسال: maryam taban
        درخواست رایگان جزوه درس جامعه شناسی elham90 0 2,091 ۱۳۹۴-۵-۱۵، ۱۰:۳۲ عصر
      آخرین ارسال: elham90
        راهنمای تهیه و ارائه نقشه های معماری اجرایی (فاز 2) MHAKBARI 0 1,449 ۱۳۹۴-۴-۲۱، ۰۵:۵۲ عصر
      آخرین ارسال: MHAKBARI
        نظریه های ساخت شهر Sh@bn@m 1 1,793 ۱۳۹۴-۴-۱۶، ۰۸:۰۶ عصر
      آخرین ارسال: AmirMind
        نمونه سوالات درس سیر اندیشه های معماری – دکتر علیرضا جزء پیری MHAKBARI 0 1,660 ۱۳۹۴-۳-۳۱، ۰۶:۵۴ عصر
        درخواست رایگان درخواست جزوه Sh@bn@m 0 1,821 ۱۳۹۴-۳-۲۸، ۱۰:۴۰ صبح
      آخرین ارسال: Sh@bn@m
        جزوه راهنمای پذیرش از دانشگاه‌های خارج از کشور MHAKBARI 0 1,806 ۱۳۹۴-۳-۲۷، ۰۶:۴۳ عصر
        نکته های کلیدی فلسفه های محیطی و مکتب های جغرافیایی MHAKBARI 0 1,458 ۱۳۹۴-۲-۱۸، ۱۰:۰۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان