امتیاز موضوع:
  • 76 رأی - میانگین امتیازات: 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه پلان بتنی با زیر بنای 140 تا 150 متر می خوام!!!!
سلام خواهش میگنم یک پروژه متره برام تهیه کنید با زیر بنای 150 متری روی پیلوتساختمان بتن باشه با فایل ریز اکسل میخوام کامل کامل ممنون میشم مرسی اگر میشه برام میل کنید mahdis.tabatabae@gmail.com
fh s\hs

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۸-۳، ۰۲:۲۸ عصر)elham90 نوشته است:
    (۱۳۹۰-۸-۳، ۰۷:۲۶ صبح)fatyjo0on نوشته است: یه پلان بتنی با زیر بنای 140 تا 150 متر می خوام!!!!
    واسه امروز میخوام اگه می تونید کمک کنید با تشکر

اگه امکان هست دوبلکس هم نباشه:s
    یه پلان ساده و بی دردسر واسه پروژه:sleepy:

پلان153 متری

با عرض سلام و تشکر بابت فایل نقشه پلان 153 متری

به عرض میرسانم با احترام به نظر طراح گرامی پلان ، قصدی جهت ایرادگیری از نقشه را ندارم ، بلکه هدفم بهتر شدن و برطرف شدن و رعایت نمودن مواردی است که اگر در هر طرحی لحاظ شوند ، زیبایی و عملکرد و بهره مندی بیشتری از طرح نصیب مان می گردد.

در این طرح که با 153 متر مربع مساحت است عرض 93 سانتیمتری برای عبور در محل فضای اتاق خواب ها بسیار کم می باشد.
    درب اتاق خواب کاملا از بخش فضای پذیرایی دیده می شود و پوشش فضای خصوصی به خوبی صورت نگرفته.

درب یکی از سرویس های بهداشتی که احتمالا باید حمام باشد کاملا روبروی درب ورودی قرار دارد و در صورت باز بودن درب واحد مسکونی از بیرون واحد و از روی پاگرد دیده می شود.

رعایت تعداد 18 پله برای راه پله اصلی ساختمان بسیار ضروریست و هر چقدر تعداد پله ها کمتر شوند به ناچار بر ارتفاع هر تک پله افزوده می شود و عبور و تردد به سختی صورت می گیرد. در این طرح نیز تعداد پله ها 17 می باشد.

نبود بالکن و تراس و صاف و مسطح بودن دیوارها در نما با توجه به مساحت 153 مترمربعی ممکن است سلیقه ای باشد ، اما نبود چنین فضاهایی در ساختمان زندگی را کسل کننده و خسته کننده می کند ، محل زندگی باید حداقل نیازهای روحی و روانی فردی و خانوادگی را تامین نماید.

به نظر میرسد ورودی واحدمسکونی با فضای پذیرایی و آشپزخانه از هم جدا افتاده اند و برای دسترسی به آن قسمت از ساختمان ابتدا باید از قسمت خصیوصی عبور کرد ، و در محل ورودی درب ها و دیوارهای سرویس های بهداشتی این قسمت را پوشانده اند و ارتباط بین پذیرایی و آشپزخانه و ورودی واحد مسکونی قطع شده است.

برای سرویس های بهداشتی داکت های تاسیساتی برای عبور لوله ها و جریان و هدایت رطوبت و بوهای نامطبوع به خارج از ساختمان مورد نیاز است.

با تشکر و موفق باشید
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      یه پلان 150 متری ویلایی کار درست واسه ماکت می خوام ajam 0 1,006 ۱۳۹۱-۱۰-۱۷، ۰۹:۳۲ صبح
    آخرین ارسال: ajam
      من یک پروژه تحلیل فضای شهری می خوام کمکم کنید رامین رادفر 1 2,245 ۱۳۹۱-۱۰-۱۴، ۱۲:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      پروژه طراحی یک میدان و یایک خیابان را می خواستم masoud9220 2 3,228 ۱۳۹۱-۹-۱۲، ۰۷:۰۸ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      ه پروژه ی فضای شهری تا 30 خرداد نیاز دارم-کمکم کنید tara s 5 3,817 ۱۳۹۱-۳-۱۵، ۰۷:۵۹ عصر
    آخرین ارسال: tara s
      تهیه اسکیس یک طرح موضعی با موضوع شهرسازی ziyaz11 0 2,558 ۱۳۹۰-۸-۳۰، ۰۹:۰۹ عصر
    آخرین ارسال: ziyaz11

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان