امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چاپ مقاله علمی- پژوهشی
سلام خدمت همه دوستان
بنده قصد چاپ یک مقاله علمی پزوهشی در حوزه مدیریت شهری رو دارم ولی نمیدونم کدوم ژورنال رو برای چاپ انتخاب کنم.
میشه لطفا راهنمایی کنید و اگر تجربه چاپ در ژورنال خاصی رو دارید این تجربه رو در اختیارم بزارید .
ممنون از همگی
آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
پاسخ
دوستان خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید. من اولین تجربه ام هست و واقعا به کمکتون احتیاج دارم.

پاسخ
جناب مهندس دهقان حداقل شما اسم چند مجله علمی پژوهشی که سریعتر اکسپت میدهند رو اعلام بفرمایید
دوستان که گویا تا به حال کسی هیچ مقاله ای چاپ نکرده.

پاسخ
سلام مهندس شما می توانید در فصلنامه مدیریت شهری که وابسته به وزارت کشوره چاپ کنید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness ، پریسیما
دوست عزیز پیشنهاد میکنم بجای هزینه و وقت روی مجلات علمی-پژوهشی روی بحث isiمتمرکز بشین از لحاظ پروسه زمانی طولانی تر هست اما مطمئن تر از مجلات علمی پژوهشی داخلی هست که پولتو میگیرن موضوع رو دوس نداشته باشن رد میکنن اما برای isi حداقل ژورنال های فری هست که با ایمپکت خوب مقاله شمارو چاپ میکنن موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، پریسیما ، alireza

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  برای مصاحبه دکتری حداقل چندتا مقاله چاپ شده باید داشته باشبم alireza 12 4,286 ۱۳۹۳-۱۱-۹، ۱۱:۵۰ صبح
آخرین ارسال: unit 1
  مقالات کنفرانس هاو همایش ها ازلحاظ علمی چه تفاوتی بامقالات علمی پژوهشی دارد alireza 1 1,823 ۱۳۹۳-۱۱-۷، ۰۷:۴۰ عصر
آخرین ارسال: reyhan babaie
  درخواست رایگان مجلات علمی ترویجی elham90 2 2,634 ۱۳۹۳-۸-۱۴، ۱۱:۳۱ عصر
آخرین ارسال: elham90
  دانلود مقاله زورخانه و ورزش باستانی atelieahjam 0 1,374 ۱۳۹۳-۵-۲۷، ۰۱:۵۹ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  دانلود مقاله قوس کمر atelieahjam 0 1,454 ۱۳۹۳-۵-۲۷، ۰۱:۵۸ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  هیئت علمی دانشگاه ه تهران - گروه شهرسازی godonly. 0 1,272 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۰۳:۲۱ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  هیئت علمی دانشگاه ه شهید بهشتی - گروه شهرسازی godonly. 0 1,482 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۰۳:۰۸ عصر
  هیئت علمی دانشگاه ه علم و صنعت - گروه شهرسازی godonly. 0 1,237 ۱۳۹۳-۲-۲۶، ۰۲:۵۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان