امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چرا دانشجویان دانشگاه‌های آزاد و پیام نور نمی‌توانند بن کتاب ثبت‌نام کنند؟
چرا دانشجویان دانشگاه‌های آزاد و پیام نور نمی‌توانند بن کتاب ثبت‌نام کنند؟

جامعه > آموزش - دانشجویان دانشگاه‌های آزاد و پیام نور امکان ثبت نام در سامانه توزیع بن کارت دانشجویی را ندارند.

به گزارش خبرآنلاین، ثبت‌نام در سامانه توزیع بن کارت دانشجویی جهت دریافت بن بیست‌وهشمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از دیروز آغاز شده است.
دریافت بن دانشجویی از طریق این سامانه و طی دو مرحله ثبت عضویت و سپس خرید بن نمایشگاه انجام می‌شود. این در حالی است که دانشجویان دانشگاه‌های آزاد و پیام نور، تا لحظه درج این خبر امکان خرید بن کارت نداشته و با پیام «متاسفانه مجاز به ثبت نام نیستید» روبرو می‌شوند. در توضیح این پیام آمده است: «شماره دانشجویی شما توسط دانشگاه شما در اختیار سامانه قرار نگرفته است. لطفا به معاونت دانشجویی دانشگاه خود مراجعه بفرمایید.»
در اطلاعیه شماره دو این سامانه جهت توضیح این مسئله آمده است:
«به اطلاع می­رساند بر اساس هماهنگی­‌های به عمل آمده فهرست دانشجویان دانشگاه­‌های تحت پوشش وزارت علوم، وزارت بهداشت، دانشگاه علمی کاربردی و حوزه‌های علمیه به همراه کد دانشجویی و کدملی در اختیار سامانه قرار گرفته است و بن اختصاصی صرفا بر اساس این لیست اختصاصی داده شده است. لذا چانچه شماره دانشجویی شما در سامانه تأیید نشد لطفاً به امور دانشجویی دانشگاه خود مراجعه نمایید.
علی‌رغم پیگیری­‌های بسیار، دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه پیام نور تا این لحظه فهرست مذکور را در اختیار این سامانه قرار نداده‌­اند. به محض وصول اسامی، دانشجویان این دانشگاه­‌ها نیز می­‌توانند ثبت­ نام نمایند.»
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، yasi_1990 ، atelieahjam
درسته،معلوم نیست هدفشون از این کار چیه!فرآیند ثبت نام شده مثل هفت خان!
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط yasi_1990 ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ثبت‌نام آزمون‌های ارشد و دکتری آزاد از 16 آذر MHAKBARI 0 1,592 ۱۳۹۴-۹-۱، ۰۹:۴۸ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  جزئیات آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور MHAKBARI 0 1,510 ۱۳۹۴-۲-۲۴، ۰۸:۵۵ عصر
  شروع ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نیرو Brightness 0 1,872 ۱۳۹۴-۲-۲، ۰۸:۰۱ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  ثبت نام بن کارت دانشجویی ویژه بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی Brightness 0 1,201 ۱۳۹۴-۱-۳۰، ۰۶:۳۵ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  آزمون دکتری آزاد 94 برگزار شد/ اعلام نتایج در خرداد 94 MHAKBARI 0 1,130 ۱۳۹۳-۱۱-۱۰، ۰۸:۰۸ عصر
  زمان توزیع کارت آزمون دکتری تخصصی آزاد سال 94 MHAKBARI 0 1,379 ۱۳۹۳-۱۱-۵، ۱۰:۲۹ صبح
  تمدید مهلت ثبت نام آزمون ارشد آزاد 94 تا 20 دی ماه MHAKBARI 0 1,146 ۱۳۹۳-۱۰-۱۴، ۰۷:۰۹ عصر
  آمار ثبت نام کنندگان آزمون دکتری 94/ ثبت‌نام دوره‌های کاردانی مهارتی از فردا MHAKBARI 0 1,315 ۱۳۹۳-۹-۳۰، ۱۲:۱۸ عصر
  تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری آزاد 94 MHAKBARI 0 1,433 ۱۳۹۳-۹-۳۰، ۱۱:۲۳ صبح
  آغاز ثبت نام آزمون دکتری 94 از 16 آذر MHAKBARI 0 1,152 ۱۳۹۳-۹-۹، ۰۳:۳۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان