ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
خرید بن کتاب
سلام
بچه ها شما تونستید بن کتاب بگیرید؟
من متاسفانه بن گیرم نیومد. حالا چکار کنم؟ اولین باره که میخوام برم نمایشگاه و فکر میکنم بدون بن تقریبا نمایشگاه رفتن کار اشتباهیه چون به قیمت بقیه جاها مبخوای بخری. درسته؟
آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
2
RE: خرید بن کتاب
(1394-2-16، 10:14 صبح)پریسیما نوشته است:  سلام
بچه ها شما تونستید بن کتاب بگیرید؟
من متاسفانه بن گیرم نیومد. حالا چکار کنم؟ اولین باره که میخوام برم نمایشگاه و فکر میکنم بدون بن تقریبا نمایشگاه رفتن کار اشتباهیه چون به قیمت بقیه جاها مبخوای بخری. درسته؟

سلام
اونجاهم کتابا تا یه درصدی تخفیف دارن هر انتشاراتی حدودا تا ده درصد تخفیف میده،اگه تهران زندگی میکنید که حتما برید ولی شهرستان اونم اگه دور باشه بیشتر از اونچیزی که تخفیف میگیرید باید هزینه کنید واسه رفت و آمدتون.
موفق باشید
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  girl_rain_forest_road.jpg]
Follow your dreams  and  never  never never give up

سپاس شده توسط: khansa ، Brightness ، AliReza ، پریسیما
3
RE: خرید بن کتاب
تجربه ی چند سال رفتن خودم به نمایشگاه کتاب این بود که نباید میرفتم به نظرمنم اگر از شهرستان دور هستین واقعن فقط به دلیل تخفیف ؛صرفه اقتصادی نداره ، به نظرم برای اشخاصی که داوطلب کنکور هستند و به این دلیل که حجم کتابهایی که باید بگیرند معمولن زیاد هست و ناشرها گردهم هستند زیاد نیازی نیست آدم دنبال منابع بگرده ؛در غیر اینصورت هم کتابهای غیر درسی و کلاسیک هم ابتدا ناشر کتاب را مشخص کنین و ببینید اصلن جز نمایشگاه هستند که بهتون تخفیف تعلق بگیره یا خیر!!!!به نظر خودم آخرین بار واقعن نمایشگاه از هیچ لحاظی ... توجیه نداشت و چندسال اخیرو صلاح ندونستم برم!
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
 سپاس شده توسط: Brightness ، haydariyan ، AliReza ، پریسیما
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی برای دانلود کتاب ایلیا 536 1395-1-18، 01:20 عصر
آخرین ارسال: علیرضا قاسمی
  خرید کتاب های شهرسازی a.esmailzadeh2000@gmail.com 898 1394-8-12، 02:04 عصر
آخرین ارسال: amouei.akram
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو