امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 4.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خرید بن کتاب
سلام
بچه ها شما تونستید بن کتاب بگیرید؟
من متاسفانه بن گیرم نیومد. حالا چکار کنم؟ اولین باره که میخوام برم نمایشگاه و فکر میکنم بدون بن تقریبا نمایشگاه رفتن کار اشتباهیه چون به قیمت بقیه جاها مبخوای بخری. درسته؟
آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
پاسخ
(۱۳۹۴-۲-۱۶، ۱۰:۱۴ صبح)پریسیما نوشته است: سلام
بچه ها شما تونستید بن کتاب بگیرید؟
من متاسفانه بن گیرم نیومد. حالا چکار کنم؟ اولین باره که میخوام برم نمایشگاه و فکر میکنم بدون بن تقریبا نمایشگاه رفتن کار اشتباهیه چون به قیمت بقیه جاها مبخوای بخری. درسته؟

سلام
اونجاهم کتابا تا یه درصدی تخفیف دارن هر انتشاراتی حدودا تا ده درصد تخفیف میده،اگه تهران زندگی میکنید که حتما برید ولی شهرستان اونم اگه دور باشه بیشتر از اونچیزی که تخفیف میگیرید باید هزینه کنید واسه رفت و آمدتون.
موفق باشید
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط khansa ، Brightness ، alireza ، پریسیما
تجربه ی چند سال رفتن خودم به نمایشگاه کتاب این بود که نباید میرفتم به نظرمنم اگر از شهرستان دور هستین واقعن فقط به دلیل تخفیف ؛صرفه اقتصادی نداره ، به نظرم برای اشخاصی که داوطلب کنکور هستند و به این دلیل که حجم کتابهایی که باید بگیرند معمولن زیاد هست و ناشرها گردهم هستند زیاد نیازی نیست آدم دنبال منابع بگرده ؛در غیر اینصورت هم کتابهای غیر درسی و کلاسیک هم ابتدا ناشر کتاب را مشخص کنین و ببینید اصلن جز نمایشگاه هستند که بهتون تخفیف تعلق بگیره یا خیر!!!!به نظر خودم آخرین بار واقعن نمایشگاه از هیچ لحاظی ... توجیه نداشت و چندسال اخیرو صلاح ندونستم برم!
آخرین ارسال های من :

راه در جهان یکیست و آن راه ، راستی ست.
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، haydariyan ، alireza ، پریسیما

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست غیر رایگان کتاب سیر اندیشه ها moni_utopia 0 14,033 ۱۳۹۶-۸-۱۵، ۰۴:۵۹ عصر
آخرین ارسال: moni_utopia
  راهنمایی برای دانلود کتاب ایلیا 1 1,467 ۱۳۹۵-۱-۱۸، ۰۱:۲۰ عصر
آخرین ارسال: علیرضا قاسمی
  خرید کتاب های شهرسازی a.esmailzadeh2000@gmail.com 2 1,652 ۱۳۹۴-۸-۱۲، ۰۲:۰۴ عصر
آخرین ارسال: amouei.akram

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان