امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با رتبه 700 جای امید هست برای مرحله دوم؟
سلام دوستان با رتبه 700 جای امید هست برای مرحله دوم؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام دوست عزیز،امکان قبولی توی موسسات غیرانتفاعی و مجازی بیشتر هست.
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۴-۲-۲۲، ۰۹:۰۶ عصر)Brightness نوشته است: سلام دوعزیز،امکان ؟ قبولی توی موسسات غیرانتفاعی و مجازی  بیشتر هست.

سلام با رتبه 500 طراحی شهری چطور کجا احتمال قبولی هست

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۴-۲-۲۲، ۰۹:۰۹ عصر)شاسان نوشته است:
    (۱۳۹۴-۲-۲۲، ۰۹:۰۶ عصر)Brightness نوشته است: سلام دوعزیز،امکان ؟ قبولی توی موسسات غیرانتفاعی و مجازی  بیشتر هست.

سلام با رتبه 500 طراحی شهری چطور کجا احتمال قبولی هست

سلام. واقع بینانه بگم باز هم احتمال قبولی بیشتر توی موسسات غیرانتفاعی و مجازی هست. ولی همه چیز به تلاش شما بستگی داره. اینکه چقدر بتونید در مرحله دوم درصد بالاتری بزنید و رتبه مرحله اولتون رو بکشید بالاتر .

پاسخ
    خیلی ممنون پس جای امیدی برای رتبه 700نیست، یکی از دوستانم رتبه 188 در گرایش طراحی شهری ایشون که میتونن تو مرحله دوم روزانه یا شبانه قبول بشن؟

پاسخ
    (۱۳۹۴-۲-۲۲، ۱۱:۰۷ عصر)shiva1992 نوشته است: خیلی ممنون پس جای امیدی برای رتبه 700نیست، یکی از دوستانم رتبه 188 در گرایش طراحی شهری ایشون که میتونن تو مرحله دوم روزانه یا شبانه قبول بشن؟
    بله حتماً،برای هر دو آرزوی موفقیت دارم .

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,001 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,853 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,671 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,508 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,411 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,751 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,118 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
      شوک قبولی گرایش برنامه ریزی قبولی رتبه 2550 سال 1395 alireza 0 1,429 ۱۳۹۵-۶-۹، ۰۳:۴۸ صبح
      معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته alireza 0 1,096 ۱۳۹۵-۶-۹، ۱۲:۲۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان