امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با رتبه 1400 طراحی مرحله دوم باید چه درصدی بزنیم تا بشه شبانه اورد؟ اصلا امکانش هست؟
سلام.با رتبه 1400 طراحی مرحله دوم باید چه درصدی بزنیم تا بشه شبانه اورد؟ اصلا امکانش هست؟ [تصویر:  26.gif]
آخرین ارسال های من :

پاسخ
گرایش طراحی شهری

پاسخ
 سپاس شده توسط sara.rn
سلام منم رتبه ام 350 شده توی تخمین گفته شده بود 500 تا 700!!!
اسکیس طراحی شهری رو چند بزنم روزانه یا شبانه دانشگاه فردوسی مشهد قبول میشم؟؟؟اسکیسم خیلی خیلیییییی ضعیفه...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۴-۲-۲۳، ۰۲:۳۶ عصر)ملیحه م نوشته است: سلام منم رتبه ام 350 شده توی تخمین گفته شده بود 500 تا 700!!!
    اسکیس طراحی شهری رو چند بزنم روزانه یا شبانه دانشگاه فردوسی مشهد قبول میشم؟؟؟اسکیسم خیلی خیلیییییی ضعیفه...

مگه فردوسی ارشد شهرسازی داره؟؟؟؟!!!!!!
    آخرین ارسال های من :

... خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد
    پاسخ
    دوستان امیدی نیست؟؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۴-۲-۲۳، ۰۲:۳۶ عصر)ملیحه م نوشته است: سلام منم رتبه ام 350 شده توی تخمین گفته شده بود 500 تا 700!!!

لطفا کارنامه تان را ایمیل کنید
      iranshahrsaz@yahoo.com

پاسخ
      (۱۳۹۴-۲-۲۳، ۰۲:۴۹ عصر)Mohsenurbanism نوشته است:

مگه فردوسی ارشد شهرسازی داره؟؟؟؟!!!!!!

چرا نداره؟؟؟

W58
      یعنی نمیدونم باید داشته باشه...نداره؟؟؟ 17 من نمیدونستم؟؟؟یعنی مشهد ارشد طراحی شهری روزانه نداره؟؟؟

پاسخ
      (۱۳۹۴-۲-۲۳، ۰۴:۴۰ عصر)AliReza نوشته است:

لطفا کارنامه تان را ایمیل کنید
      iranshahrsaz@yahoo.com

چشم .درصدامو فقط بفرستم؟؟؟
      راستی یعنی چی که پایین 410 روزانه میتونن قبول شن؟؟؟الان اگه من اسکیسو 10 یا 15 بزنم روزانه قبولم ولی اونی که رتبه اش 1000 شده 80 یا 70 در صد بزنه نهایت شبانه قبوله؟؟؟ 13 اگه در بد ترین حالت ممکن من 5 در صد اسکیس بزنم غیر انتفاعی قبولم ؟یا ممکنه اصل ا قبول نشم جایی؟؟؟؟میشه یک توضیح بدید؟؟ 18 گیج شدم 29

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,909 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
      آخرین ارسال: mamamama
        چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,228 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
      آخرین ارسال: mtr6510
        سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,335 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,284 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
        دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,153 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,505 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
      آخرین ارسال: shivashf
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,701 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
      آخرین ارسال: udesigner
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,547 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
      آخرین ارسال: payam_km
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,581 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: rikhtehgaran
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,556 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان