امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من اصلا انتتظار مجاز شدن نداشتم ولی دیشب متوجه شدم مجاز شدم با رتبه 1830 طراحی شهری
پیام یک داوطلب:
باسلام و عرض خسته نباشید .

من اصلا انتتظار مجاز شدن نداشتم ولی دیشب متوجه شدم مجاز شدم با رتبه 1830 طراحی شهری اصلا بنظرتون ارزش داره مرحله دوم شرکت کنم . لطفا جواب سوالم رو بدید . با تشکر فراوان
آخرین ارسال های من :

پاسخ
به هیچ وجه........!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
(۱۳۹۴-۲-۲۳، ۰۸:۰۲ صبح)AliReza نوشته است: پیام یک داوطلب:

من اصلا انتتظار مجاز شدن نداشتم ولی دیشب متوجه شدم مجاز شدم با رتبه 1830 طراحی شهری اصلا بنظرتون ارزش داره مرحله دوم شرکت کنم . لطفا جواب سوالم رو بدید . با تشکر فراوان

یعنی کلا بیخیال مرحله دوم بشم ؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

(۱۳۹۴-۲-۲۳، ۰۸:۴۵ صبح)mahan نوشته است: به هیچ وجه........!

یعنی کلا بیخیال مرحله دوم بشم ؟

پاسخ
    به نظر منم امکانش نیست دوست عزیز :)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    بنظر من قبول نشدن بهتر از یک قبولی در شهرو دانشگای بد

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط haydariyan

رتبه تون خیلی بالاست و خیلی احتمالش کم که قبول بشید
    به نظرم اگه واقعا قصد ادامه تحصیل دارید و تحصیل کردن براتون ارزشش فقط در حد چشم و هم چشمی کردن با دیگران نیست،بشینید و درست و حسابی واسه سال بعد بخونید درس خوندن درست خوب ولی اینکه کجا بخونی واقعا مهم،دیگران میگن مهم نیست.ولی من بهتون میگم مهم چون آدم تو دانشگاه های بهتر حتی عزت نفسشم بالاتر میره. و بعد دو سه سال یه کاغذ الکی دستش نیست.کم کمش کمال همنشینی با بهترین استادهاست که خیلی چیزا رو میشه ازشون یاد گرفت. روی حرفم  فقط با شما نیست کاش حداقل خودمون نمیذاشتیم ارزش علم و تحصیل تو ایران انقد بیاد پایین.
    برای شما و سایر دوستان آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.
    آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
    Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness ، khansa ، U.D.SG ، i gayem
    ممنوح از لطف همگی

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    Man 1300 shodam azmayeshi sherkat kardam asan nemdiunestam chi be chie.vali reshtam memarie khodam. Vali marhale 2 ro miram ba skise unam ashna mishim sale dg khob mikhunim

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      Che khob mishod ke inja akse skis mizashtan hame estefade mikardan

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,414 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,432 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
      آخرین ارسال: dhiver1
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,007 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
        سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,596 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,070 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,858 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,677 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
      آخرین ارسال: nassi
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,512 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,415 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,799 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
      آخرین ارسال: nassi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان