امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رتبه 97
سلام دوستان من رتبه 97 آوردم به نظرتون اگه اسکیس خوب نشم ممکنه اصن جایی قبول نشم؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام دوست عزیز بهتون تبریک میگم
مرحله دوم واقعا سرنوشت ساز یعنی هم میتون شما رو وارد بهترین دانشگاه کنه و هم اینکه خدای نکرده اصلا قبول نشید. من بهتون پیشنهاد میدم که نیمه پر لیوانو ببینید و خیلی امیدوار و مصمم واسه مرحله دوم تلاش کنید. هیچ چیزی نشدنی تو این دنیا وجود نداره و خواستن توانست
با آرزوی موفقیت برای شما
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط aleleh ، alireza ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,501 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: shivashf
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,690 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
آخرین ارسال: udesigner
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,535 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: payam_km
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,571 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: rikhtehgaran
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,551 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: فرانک پورامین
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 955 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۵:۵۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  قبولی استثنایی رتبه 476 طراحی شهری شبانه شهید بهشتی_دانشجوی شبکه طراحی و استاد وحدت alireza 1 2,209 ۱۳۹۵-۶-۱۱، ۰۳:۲۳ عصر
  دانلود کارنامه رتبه 105 طراحی شهری 1395 alireza 0 1,055 ۱۳۹۵-۶-۹، ۰۱:۵۳ صبح
  بررسی قبولی با رتبه 105 غیرانتفاعی گرگان با قبولی 1860 اصفهان گرایش طراحی شهری 1395 alireza 0 787 ۱۳۹۵-۶-۹، ۰۱:۴۵ صبح
  شوک قبولی سال 95 قبولی رتبه 1860 طراحی شهری alireza 3 1,987 ۱۳۹۵-۶-۹، ۰۱:۲۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان