امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مرحله دوم احتمالا بعد از ماه رمضان برگزار می شه! با اعلام روز آزمون در 11 تا 18 خرداد
(۱۳۹۴-۲-۳۰، ۱۰:۴۸ صبح)fereshtehr89. نوشته است: آره دقیقا همون 21 یا 22 ام محتمل ترین تاریخ هست.

از یه منبع خیلی موثق شنیدم که 21 ام یا 22 ام  خرداد کنکور ماست

آخرین ارسال های من :
پاسخ
والا ما که دیگه داریم گیج می زنیم

از یه طرف شنیده ها حاکی از اینه که 21-22 کنکور همزمان با آزمون سراسری برگزار می شه، از طرف دیگه بچه ها ببینید پردیس کیمیا برای روز 22 ام خرداد کلاس گذاشته

سازمان سنجش هم که گفته 12 ام تاریخ آزمون های تشریحی و پروژه ها رو اعلام می کنه.

چه خبره! قضیه چیه بالاخره!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
با سلام
طبق اخبار موثقی که بنده دارم هیچ تصمیم نهایی راجع به زمان برگزاری گرفته نشده است
طی چند روز آینده تصمیم گیری خواهد شد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، barana
شورشو درآوردن ، اینکه ندونی کی کنکورت برگزار میشه ؟ اینکه بدون اطلاع از رتبت مجبور باشی انتخاب رشته کنی!!! اینکه شیت a3 روی صندلی دسته دار ببندی!!! و...
اگه عرضه برگزاریشو ندارن خب برگزار نکنن...
آخرین ارسال های من :

... خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد
پاسخ
 سپاس شده توسط khansa ، faeze92 ، fereshtehr89.
خب هنوز هم معلوم نیست ور کی برگزار میشه و خیلی بده این سردرگمی. متاسفانه تو ایران امکان برنامه ریزی برای آینده وجود نداره .
اما خبر ها اینکه اساتید عزیز سوالاتشونو طی هفته گذشته طرح شده و فرستادن اما هنوز جلسه ای برای انتخاب سوال تشکیل نشده
خلاصه اینکه باید منتظر بود و دید برنامشون چیه!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
با توجه به اينكه كنكور رياضي و تجربي تو يه روز برگزار ميشه ' ممكنه كنكور مام شنبه ٢٣ خرداد باشه؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    ببخشيد منظورم كنكور رياضي و انساني بود

پاسخ
    (۱۳۹۴-۳-۱۱، ۰۳:۵۳ عصر)wererdd نوشته است: ببخشيد منظورم كنكور رياضي و انساني بود

دوست عزیز کنکور ما یه روز نیس و همراه با کنکور های معماری حداقل به سه روز زمان احتیاج داره

پاسخ
    سلام دوستان امتحان طراحی شهری صبح روز جمعه 94.5.9

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      خوب شد ... حالا با خیال راحت به فکر امتحانای این ترم و پایان نامه هستیم

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,237 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
      آخرین ارسال: mtr6510
        سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,337 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,507 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
      آخرین ارسال: shivashf
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,703 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
      آخرین ارسال: udesigner
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,550 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
      آخرین ارسال: payam_km
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,585 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: rikhtehgaran
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,563 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
      آخرین ارسال: فرانک پورامین
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 961 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۵:۵۴ عصر
        ویژه اسکیس طراحی شهری ، درس هایی از مرحله اول ، مهم برای مرحله دوم کنکور 96 alireza 0 1,026 ۱۳۹۶-۲-۱۶، ۰۹:۲۷ عصر
        آخرین جزئیات آزمون ارشد 96 اعلام شد alireza 0 651 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۹:۵۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان