امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مرحله دوم احتمالا بعد از ماه رمضان برگزار می شه! با اعلام روز آزمون در 11 تا 18 خرداد
اره خوب شد واقعا

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    نه میشه بدبختانه گفت نه میشه گفت خوشبختانه!!!! بدبختانه ب این خاطر که دوستانی که زحمت کشیدن و خودشون آماده کردن با این خبر روحیه شون تضعیف شده و خوشبختانه برا کسایی که کار نکرده بودن بهترین فرصته برا تمرین و مطالعه ست!!کنکور اسکیس هر سال سوژه ای میشه برا همه دانشجویان!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    به هر حال هرکسی نسبت به سطح آمادگی خودش و وضعیتی که داره میگه خوشبختانه یا بدبختانه ، برای فارغ التحصیلا میشه بدبختانه ولی برای دانشجوها که طرح ، امتحان و پروژه نهایی هم دارن میشه فوق خوشبختانه
    آخرین ارسال های من :

... خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,234 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,336 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,507 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: shivashf
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,703 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: udesigner
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,550 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: payam_km
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,584 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: rikhtehgaran
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,562 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: فرانک پورامین
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 960 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۵:۵۴ عصر
      ویژه اسکیس طراحی شهری ، درس هایی از مرحله اول ، مهم برای مرحله دوم کنکور 96 alireza 0 1,026 ۱۳۹۶-۲-۱۶، ۰۹:۲۷ عصر
      آخرین جزئیات آزمون ارشد 96 اعلام شد alireza 0 650 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۹:۵۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان