امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مرحله دوم احتمالا بعد از ماه رمضان برگزار می شه! با اعلام روز آزمون در 11 تا 18 خرداد
سنجش اعلام کرده که از 11 تا 18 خرداد طبق اطلاعیه ای که میدن تاریخ دقیق آزمون مشخص میشه.
همیشه این کنکور شهرسازی سوژه ای داره که باعث میشه آزمونها ،نتیجه ها و... عادی نباشه!!!!!!
ببینین دوستان الان هیچی معلوم نمیشه هیچوقت نمیشه گفت اسکیس چن درصد بزنم قبول شم!!!!!!هیچگونه تخمینی توو این زمینه وجود نداره!! بستگی کامل داره به میانگین دصد اسکیس و صد البته به نحوه تصحیح!!!! به نتیجه فکر نکنین فقط برین سرجلسه اسکیس و کارتو بکنین اصلا هم نمیشه گفت من خوب زدم من بد زدم!!! نتیجه نهایی خ متفاوت تر از اونچیزیه که فکرشو میکنین....

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، alireza
پیام یک عضو مرتبط با موضوع:
با این حساب مرحله دوم احتمالا بعد از ماه رمضان برگزار می شه دیگه درسته؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
باید منتظر اطلاعیه باشیم

پاسخ
با توجه به اینکه کنکور طراحی صنعتی قبل از ماه رمضان برگزار میشه و هجمه انتقاداتی که به سازمان سنجش بابت دیر اعلام شدن نتایج اولیه وارد شده ، خیلی بعید میدونم که کنکور شهرسازی بعد ماه رمضان بیفته ، حتی اگه به قیمت برگزاری اون همزمان با کنکور سراسری و یا وسط هفته باشه!
آخرین ارسال های من :

... خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد
پاسخ
(۱۳۹۴-۲-۲۳، ۰۴:۳۱ عصر)urbanDesign.h نوشته است: ببینین دوستان الان هیچی معلوم نمیشه هیچوقت نمیشه گفت اسکیس چن درصد بزنم قبول شم!!!!!!هیچگونه تخمینی توو این زمینه وجود نداره!! بستگی کامل داره به میانگین دصد اسکیس و صد البته به نحوه تصحیح!!!! به نتیجه فکر نکنین فقط برین سرجلسه اسکیس و کارتو بکنین اصلا هم نمیشه گفت من خوب زدم من بد زدم!!! نتیجه نهایی خ متفاوت تر از اونچیزیه که فکرشو میکنین....
صحبت کاملاً درستی هست. سایر دوستان هم توجه کنند. 
آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
پاسخ
دوستان بعضی ازاساتید اسکیس معماری و طراحی اونقدر از برگزاری اسکیس بعد از ماه رمضا مطمئن هستند که کارگاه ها و کلاسهاشونو دارند اواخر خرداد و تیر برگزار خواهند کرد.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
کی مشخص میشه زمان کنکور؟؟!!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام بچه ها.

جدیدترین جمله ای که توی دفترچه انتخاب رشته در مورد تاریخ مرحله دوم کنکور دیدم اینه:

"ضمنا تاریخ توزیع کارت و برگزاری آزمون تشریحی، پروژه و یا عملی (کد رشته های امتحانی 1350، 1351، 1352، 1356، 1357، 1358، 1360، 1364)به صورت اطلاعیه از طریق نشریه پیک سنجش روزهای دوشنبه مورخ 1394/3/4  و  1394/3/11 و پایگاه اطلاع رسانی سازمان به اطلاع داوطلبان خواهد رسید. "

این در حالیه که توی اطلاعیه ای که توی سایت سنجش اومده نوشته: 1394/3/11  و  1394/3/18

الله اعلم.....
    خب این نشون می ده که باید قبل از رمضان هم آماده کنکور باشیم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    دوستان خبر های متفاوتی شنیده میشه اما خبر جدی تر میگه 21 خرداد همزمان با آزمون سراسری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پاسخ
    آره دقیقا همون 21 یا 22 ام محتمل ترین تاریخ هست.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,208 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,329 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,502 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: shivashf
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,690 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: udesigner
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,535 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: payam_km
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,571 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: rikhtehgaran
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,552 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: فرانک پورامین
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 955 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۵:۵۴ عصر
      ویژه اسکیس طراحی شهری ، درس هایی از مرحله اول ، مهم برای مرحله دوم کنکور 96 alireza 0 1,020 ۱۳۹۶-۲-۱۶، ۰۹:۲۷ عصر
      آخرین جزئیات آزمون ارشد 96 اعلام شد alireza 0 650 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۹:۵۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان