امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه سری مقاله در رابطه با مکانیابی کتابخانه
سلام دوستان وقتتون بخیر .....من یه سری مقاله در رابطه با مکانیابی کتابخانه میخواستم ...ممنون میشم اگه کمکم کنین..

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۴-۲-۲۵، ۰۹:۱۳ عصر)حسنیه هزاره نوشته است: سلام دوستان وقتتون بخیر .....من یه سری مقاله در رابطه با مکانیابی کتابخانه میخواستم ...ممنون میشم اگه کمکم کنین..
سلام
یه چندتایی که پیدا کردم تو لینک زیر براتون آپلود کردم
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=27497
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بازآفرینی شهری در مرکز شهر ژوهانسبورگ-شهریور94 Sahab 2 1,705 ۱۳۹۵-۱-۲۴، ۰۹:۵۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  پروژه‌های اعتباردهنده و بازآفرینی شهری در دهه‌های ۱۹۸۰ و ۱۹۹۰: -شهریور94 Sahab 0 905 ۱۳۹۴-۱۰-۱۶، ۰۴:۰۸ صبح
آخرین ارسال: Sahab
  مشارکت عمومی در پروژه های توسعه شهری دورنمایی آلمانی-آبان 94 Sahab 0 720 ۱۳۹۴-۱۰-۱۶، ۰۳:۴۸ صبح
  مدیریت و بازآفرینی شهری در آمریکا: دخالت دولت یا توسعه مجدد با هر هزینه ممکن؟-آبان94 Sahab 0 908 ۱۳۹۴-۱۰-۱۵، ۰۵:۴۵ صبح
  همکاری عمومی- خصوصی در برنامه‌ریزی سرمایه‌گذاری بازآفرینی شهری-شهریور 94 Sahab 0 741 ۱۳۹۴-۱۰-۱۱، ۰۴:۴۰ صبح
  صنعت بازآفرینی شهری در لیدز: ارزیابی پایداری عملکرد بازآفرینی شهری - شهریور 94 Sahab 0 717 ۱۳۹۴-۱۰-۱۱، ۰۴:۳۰ صبح
  مقالات کورش گلکار در باره ی طراحی شهری پژومند 7 9,451 ۱۳۹۴-۱-۱۵، ۰۷:۳۲ عصر
آخرین ارسال: esfanjan
  دانلود مقاله مرمت شهری و ارتقای سیمای شهری (مطالعه موردی جلفای اصفهان). Sahab 1 3,127 ۱۳۹۳-۷-۲۶، ۰۷:۰۰ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  دانلود مقاله مقایسه تطبیقی حکمروایی شهری در توسعه فضاهای خلاق در چین/تابستان93 Sahab 0 1,665 ۱۳۹۳-۵-۲۵، ۰۹:۵۶ عصر
  داناود مقاله فرایند نوسازی شهری در ترکیه / تابستان93 Sahab 0 1,724 ۱۳۹۳-۵-۲۵، ۰۹:۵۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان