امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 1.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
به نظر شما منصفانه بوده؟؟؟؟؟ رتبه 121که کارنامش و گذاشته تاریخ و مبانیش از من کمتره-
پیام یک داوطلب:
با سلام و خسته نباشید

درصدای  نهایی من آمار30-مباحث42.30-مبانی55.55-تاریخ شکل شهر68-زبان سفید
رتبه نهاییم182 [تصویر:  17.gif] 
به نظر شما منصفانه بوده؟؟؟؟؟
رتبه 121که کارنامش و گذاشته تاریخ و مبانیش از من کمتره--
ده درصد آمار و مباحث از من بیشتر جواب داده به نظرتون رتبه من درست آومده؟؟؟ [تصویر:  17.gif] [تصویر:  17.gif] [تصویر:  17.gif] 
لطفا جواب من و بدید چون خیلی خیلی نگرانم.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
ببینید دوست عزیز این اتفاق خیلی طبیعی چون هر سال رقابت سر یه درس مثلا بعضی درسها رو که تعداد کمتری میتونن با درصد بالا بزنن تاثیرش تو رتبه خیلی بیشتر میشه و انگار امسال آمار و مباحث تاثیر گذار بوده. البته چیزی دیگه ای که خیلی تاثیر داره معدل شماست که خوب 20 درصد تاثیر کمی نیست. شما نگفتید معدلتون شامل این شده یا نه
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Brightness
حرف خانوم حیدریان دقیقا درسته معدل و اینکه کدوم درس رقابتش بیشتره خیلی تاثیر داره به همین خاطرم یه معیاری به اسم تراز گذاشتن ترازهاتونو مقایسه کنید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، Brightness
سلام به همگی 

بله معدل خیلی تاثیرگذاره ومن هم واقعا این تاثیر رو حس کردم ؛ چون معدل موثر برام 18.68 بود. اما این یه نکته کاملا مثبته به نظر من! که تلاش دانشجو رو در دوران تحصیل کارشناسیش هم تاثیر بدن. موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، Brightness

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,902 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: milad93
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,817 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: gholamirayan
  نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,638 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
آخرین ارسال: nassi
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,477 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,379 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,366 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 972 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
  خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,111 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
  اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,011 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
  شهرنشینی در امریکا (چند نکته ی ساده از کتاب تاریخ شکل شهر) alireza 0 992 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۲۳ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان