ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.25
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
من رتبم 361 طراحی هستش می خواستم ببینم آیا ما هم باید فرم انتخاب رشته رو پر کنیم تو ا
ایمیل یک داوطلب:
سلام مهندس

من رتبم 361 طراحی هستش
می خواستم ببینم آیا ما هم باید فرم انتخاب رشته رو پر کنیم تو این مهلت یا نه؟؟
و اینکه آیا امکانش هست که من با یه درصد معقول اسکیس قبول بشم؟؟
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید.چون واقعا سر در گم هستم و کسی هم نیست که ازش بپرسم.
آخرین ارسال های من :

2
RE: من رتبم 361 طراحی هستش می خواستم ببینم آیا ما هم باید فرم انتخاب رشته رو پر کنیم تو ا
سلام منم رتبه ام 360 شده دقیقا مشکل شمارو دارم :)

آخرین ارسال های من :
    3
    RE: من رتبم 361 طراحی هستش می خواستم ببینم آیا ما هم باید فرم انتخاب رشته رو پر کنیم تو ا
    (1394-3-1، 12:03 عصر)sharareh22 نوشته است:  سلام منم رتبه ام 360 شده دقیقا مشکل شمارو دارم :)

سلام
    بله
    رتبه 245 به 44 با اسکیس خوب قبول شدند.
    شما هم با تلاش حتما قبول خواهید شد.

4
    سلام ببخشید من یه مشکلی که دارم تو اسکیس اینه که اگر برای مثال سوال پرسپکتیو از کوچه قدیمی باشه باید حلت طبیعی که الان هم موجوده ترسیم شه یا حالت ایده آل که تِیر برق نباشه>؟ و اینکه اگه سوال طراحی فضای شهری با رویکرد تقویت هویت باشه باید به بقیه ویژگی های فضا شهری هم اشاره کرد و اونارم در طذاحی قرار داد؟

5
    (1394-3-2، 11:28 صبح)sharareh22 نوشته است:  سلام ببخشید من یه مشکلی که دارم تو اسکیس اینه که اگر برای مثال سوال پرسپکتیو از کوچه قدیمی باشه باید حلت طبیعی که الان هم موجوده ترسیم شه یا حالت ایده آل که تِیر برق نباشه>؟ و اینکه اگه سوال طراحی فضای شهری با رویکرد تقویت هویت باشه باید به بقیه ویژگی های فضا شهری هم اشاره کرد و اونارم در طذاحی قرار داد؟

شما آلبوم کار در سایت دارید؟
    اگر خیر با مهندس معطریان هماهنگ کنید تا کارها و سوالاتتون را جواب دهند.

6
    (1394-3-2، 12:59 عصر)AliReza نوشته است:  
    (1394-3-2، 11:28 صبح)sharareh22 نوشته است:  سلام ببخشید من یه مشکلی که دارم تو اسکیس اینه که اگر برای مثال سوال پرسپکتیو از کوچه قدیمی باشه باید حلت طبیعی که الان هم موجوده ترسیم شه یا حالت ایده آل که تِیر برق نباشه>؟ و اینکه اگه سوال طراحی فضای شهری با رویکرد تقویت هویت باشه باید به بقیه ویژگی های فضا شهری هم اشاره کرد و اونارم در طذاحی قرار داد؟

شما آلبوم کار در سایت دارید؟
    اگر خیر با مهندس معطریان هماهنگ کنید تا کارها و سوالاتتون را جواب دهند.
    ببخشید من زیاد با سایت آشنایی ندارم چطوری میت.نم با ایشون هماهنگ کنم؟؟؟

موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 362 1396-4-3، 09:38 صبح
    آخرین ارسال: shivashf
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 588 1396-3-20، 05:20 عصر
    آخرین ارسال: udesigner
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 450 1396-3-19، 11:12 عصر
    آخرین ارسال: payam_km
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 685 1396-3-18، 03:33 عصر
    آخرین ارسال: rikhtehgaran
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 574 1396-3-17، 09:29 عصر
    آخرین ارسال: فرانک پورامین
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 313 1396-3-16، 05:54 عصر
    آخرین ارسال: alireza
      ویژه اسکیس طراحی شهری ، درس هایی از مرحله اول ، مهم برای مرحله دوم کنکور 96 alireza 550 1396-2-16، 09:27 عصر
      دانلود سوالات كنكور ارشد طراحی شهری سراسری 96 alireza 655 1396-2-13، 04:39 عصر
      کارنامه شرکت کنندگان در کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری ehsan_de 13,019 1396-1-27، 06:33 عصر
      20 تست شبیه سازی شده درس مبانی کنکور طراحی شهری 1396 alireza 897 1396-1-23، 04:01 عصر
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آمار انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 4-3 alireza shivashf تالار گفتمان طراحی شهری
      100 نکته درک عمومی معماری 3-25 MHAKBARI wallflore تحقیقات و جزوات
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-20 alireza udesigner تالار گفتمان طراحی شهری
      درخواست رایگان  نقشه منطقه بندی شهر شیراز 3-20 haydariyan haydariyan درخواست نقشه
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 9... 3-20 alireza gholamirayan تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-19 alireza payam_km تالار گفتمان طراحی شهری
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-18 alireza rikhtehgaran تالار گفتمان طراحی شهری
      نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی 3-17 alireza nassi تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-17 alireza فرانک پورامین تالار گفتمان طراحی شهری
      دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 3-17 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری ... 3-16 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
      الزام اصلاح مغایرت معدل برای داوطلبان مجاز در کنکور کارشناسی ارشد 96 3-14 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
      مهم:دانلود فیلم اموزش جامع تری دی مکس3dmax به زبان فارسی 3-14 rezahuman9 alireza عکس ، فیلم و mp3
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
    جستجو
    جستجوی گوگل