ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
اطلاعیه بسیار مهم ایران شهرساز ویژه تمام داوطلبین تحلیلی تشریحی 94
سلام
امیدوارم در مسیری که پیش رو دارید بهترین نتیجه را بگیرید.
خدمتی دیگر از ایران شهرساز
با همت موسسه پردیس کیمیا و به پیشنهاد ایران شهرساز تخفیف ویژه ای برای داوطلبینی که مشکل مالی دارند در نظر گرفته ایم.
این تخفیف فقط تا شروع کلاس یعنی ساعت 9 روز پنج شنبه 31 اردیبهشت می باشد.
برای اطلاعات بیشتر و استفاده از این تخفیف با شماره 09120592515 تماس بگیرید و یا تخفیف ویژه تشریحی تحلیلی را به شماره 09120592515 ارسال کنید تا با شما تماس و میزان تخفیف اعمال گردد.
با تشکر
لطفا این اطلاعیه را به دوستان خود اطلاع دهید.
لازم به ذکر است که رتبه 1 نیز در دوره تحلیلی تشریحی شرکت داشته و میتوانید رقابت خوبی با رتبه های تک رقمی داشته باشید و محک جدی بخورید.
شرایط و هزینه ها:
http://iranshahrsaz.com/images/baner/doretahlilieskispardisiranshahrsaz94-1300e.jpg
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: atelieahjam ، haydariyan ، foroogh.r ، fereshtehr89. ، URBAN 98 ، rosaa ، Brightness
2
RE: اطلاعیه بسیار مهم ایران شهرساز ویژه تمام داوطلبین تحلیلی تشریحی 94
سلام وقت شما به خیر
راسته که میگن سوال کنکور برنامه ریزی لو رفته؟؟؟؟یعنی رو درصد کسایی که ازمون آزمایش دادن تاثیر میذاره؟؟؟من خیلی نگرانم

آخرین ارسال های من :
    3
    سلام دوست عزیز من از داوطلبین سرسخت امسال بودم و سوال لو نرفته بود فقط یه مشابهت در منطقه انتخابی بین خانه شهرسازان و سازمان سنجش بود که اون هم زیاد تاثیر نداشت اخه کلا موضوع فرق میکرد   و اگر هم نگرانیتون از بابت  درصد هاست من که در نتایج نهایی هیچ اثری رو مشاهده نکردم و خیلی هم خوب نمره داده بودن  به نظرم یکی از بهترین شانس هایی که ما داشتیم این بود که امسال طراح سوال دانشگاه تهران نبود و اساتید دانشگاه بهشتی با دست بالا  و خوب نمره دادن  من ازمون رو 65 درصد زدم و اصلا باور نمیکردم اخه از شیتهای تمرینیم خیلی ضعیف تر بود 

آخرین ارسال های من :
      4
      ممکنه رتبه و محل قبولیتونو بگین؟

آخرین ارسال های من :
        موضوعات مرتبط با این موضوع...
        موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 470 1396-3-20، 12:08 صبح
        آخرین ارسال: gholamirayan
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 370 1396-3-16، 06:03 عصر
        آخرین ارسال: alireza
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 271 1396-3-16، 06:03 عصر
          خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 613 1395-9-12، 02:46 عصر
          اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 614 1395-8-15، 12:43 صبح
          پایتخت های ایران از دوره ماد تا معاصر alireza 490 1395-8-7، 02:19 صبح
          سبک های شهرسازی ایران alireza 472 1395-8-7، 02:18 صبح
          سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 alireza 872 1395-5-8، 03:34 عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 95 alireza 752 1395-4-30، 07:54 عصر
        آخرین ارسال: f.e
          شیت طرح توسعه شهری با رویکرد توسعه پایدار تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری alireza 920 1395-4-16، 03:10 صبح
        کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
        آمار انجمن
        آخرين ارسال ها
        موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 4-3 alireza shivashf تالار گفتمان طراحی شهری
          100 نکته درک عمومی معماری 3-25 MHAKBARI wallflore تحقیقات و جزوات
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-20 alireza udesigner تالار گفتمان طراحی شهری
          درخواست رایگان  نقشه منطقه بندی شهر شیراز 3-20 haydariyan haydariyan درخواست نقشه
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 9... 3-20 alireza gholamirayan تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-19 alireza payam_km تالار گفتمان طراحی شهری
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-18 alireza rikhtehgaran تالار گفتمان طراحی شهری
          نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی 3-17 alireza nassi تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-17 alireza فرانک پورامین تالار گفتمان طراحی شهری
          دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 3-17 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری ... 3-16 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
          الزام اصلاح مغایرت معدل برای داوطلبان مجاز در کنکور کارشناسی ارشد 96 3-14 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
          مهم:دانلود فیلم اموزش جامع تری دی مکس3dmax به زبان فارسی 3-14 rezahuman9 alireza عکس ، فیلم و mp3
        با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
        جستجو
        جستجوی گوگل