ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
اطلاعیه بسیار مهم ایران شهرساز ویژه تمام داوطلبین تحلیلی تشریحی 94
سلام
امیدوارم در مسیری که پیش رو دارید بهترین نتیجه را بگیرید.
خدمتی دیگر از ایران شهرساز
با همت موسسه پردیس کیمیا و به پیشنهاد ایران شهرساز تخفیف ویژه ای برای داوطلبینی که مشکل مالی دارند در نظر گرفته ایم.
این تخفیف فقط تا شروع کلاس یعنی ساعت 9 روز پنج شنبه 31 اردیبهشت می باشد.
برای اطلاعات بیشتر و استفاده از این تخفیف با شماره 09120592515 تماس بگیرید و یا تخفیف ویژه تشریحی تحلیلی را به شماره 09120592515 ارسال کنید تا با شما تماس و میزان تخفیف اعمال گردد.
با تشکر
لطفا این اطلاعیه را به دوستان خود اطلاع دهید.
لازم به ذکر است که رتبه 1 نیز در دوره تحلیلی تشریحی شرکت داشته و میتوانید رقابت خوبی با رتبه های تک رقمی داشته باشید و محک جدی بخورید.
شرایط و هزینه ها:
http://iranshahrsaz.com/images/baner/doretahlilieskispardisiranshahrsaz94-1300e.jpg
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: atelieahjam ، haydariyan ، foroogh.r ، fereshtehr89. ، URBAN 98 ، rosaa ، Brightness
2
RE: اطلاعیه بسیار مهم ایران شهرساز ویژه تمام داوطلبین تحلیلی تشریحی 94
سلام وقت شما به خیر
راسته که میگن سوال کنکور برنامه ریزی لو رفته؟؟؟؟یعنی رو درصد کسایی که ازمون آزمایش دادن تاثیر میذاره؟؟؟من خیلی نگرانم

آخرین ارسال های من :
    3
    سلام دوست عزیز من از داوطلبین سرسخت امسال بودم و سوال لو نرفته بود فقط یه مشابهت در منطقه انتخابی بین خانه شهرسازان و سازمان سنجش بود که اون هم زیاد تاثیر نداشت اخه کلا موضوع فرق میکرد   و اگر هم نگرانیتون از بابت  درصد هاست من که در نتایج نهایی هیچ اثری رو مشاهده نکردم و خیلی هم خوب نمره داده بودن  به نظرم یکی از بهترین شانس هایی که ما داشتیم این بود که امسال طراح سوال دانشگاه تهران نبود و اساتید دانشگاه بهشتی با دست بالا  و خوب نمره دادن  من ازمون رو 65 درصد زدم و اصلا باور نمیکردم اخه از شیتهای تمرینیم خیلی ضعیف تر بود 

آخرین ارسال های من :
      4
      ممکنه رتبه و محل قبولیتونو بگین؟

آخرین ارسال های من :
        موضوعات مرتبط با این موضوع...
        موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
          خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری AliReza 72 1395-9-12، 02:46 عصر
        آخرین ارسال: AliReza
          اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) AliReza 362 1395-8-15، 12:43 صبح
          پایتخت های ایران از دوره ماد تا معاصر AliReza 268 1395-8-7، 02:19 صبح
          سبک های شهرسازی ایران AliReza 281 1395-8-7، 02:18 صبح
          سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 AliReza 525 1395-5-8، 03:34 عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 95 AliReza 496 1395-4-30، 07:54 عصر
        آخرین ارسال: f.e
          شیت طرح توسعه شهری با رویکرد توسعه پایدار تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری AliReza 668 1395-4-16، 03:10 صبح
          شیت ساماندهی شهر بیدستان تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری AliReza 508 1395-4-16، 03:09 صبح
          شیت شهرک تفریحی توریستی خزر تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری AliReza 518 1395-4-16، 03:08 صبح
          شیت ساماندهی سکونت گاه غیر رسمی با رویکرد نوزایی شهری تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری AliReza 549 1395-4-16، 01:38 صبح
        کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
        [-]
        جستجو
        جستجوی گوگل