امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه بسیار مهم ایران شهرساز ویژه تمام داوطلبین تحلیلی تشریحی 94
سلام
امیدوارم در مسیری که پیش رو دارید بهترین نتیجه را بگیرید.
خدمتی دیگر از ایران شهرساز
با همت موسسه پردیس کیمیا و به پیشنهاد ایران شهرساز تخفیف ویژه ای برای داوطلبینی که مشکل مالی دارند در نظر گرفته ایم.
این تخفیف فقط تا شروع کلاس یعنی ساعت 9 روز پنج شنبه 31 اردیبهشت می باشد.
برای اطلاعات بیشتر و استفاده از این تخفیف با شماره 09120592515 تماس بگیرید و یا تخفیف ویژه تشریحی تحلیلی را به شماره 09120592515 ارسال کنید تا با شما تماس و میزان تخفیف اعمال گردد.
با تشکر
لطفا این اطلاعیه را به دوستان خود اطلاع دهید.
لازم به ذکر است که رتبه 1 نیز در دوره تحلیلی تشریحی شرکت داشته و میتوانید رقابت خوبی با رتبه های تک رقمی داشته باشید و محک جدی بخورید.
شرایط و هزینه ها:
http://iranshahrsaz.com/images/baner/dor...-1300e.jpg
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam ، haydariyan ، foroogh.r ، fereshtehr89. ، URBAN 98 ، rosaa ، Brightness
سلام وقت شما به خیر
راسته که میگن سوال کنکور برنامه ریزی لو رفته؟؟؟؟یعنی رو درصد کسایی که ازمون آزمایش دادن تاثیر میذاره؟؟؟من خیلی نگرانم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام دوست عزیز من از داوطلبین سرسخت امسال بودم و سوال لو نرفته بود فقط یه مشابهت در منطقه انتخابی بین خانه شهرسازان و سازمان سنجش بود که اون هم زیاد تاثیر نداشت اخه کلا موضوع فرق میکرد   و اگر هم نگرانیتون از بابت  درصد هاست من که در نتایج نهایی هیچ اثری رو مشاهده نکردم و خیلی هم خوب نمره داده بودن  به نظرم یکی از بهترین شانس هایی که ما داشتیم این بود که امسال طراح سوال دانشگاه تهران نبود و اساتید دانشگاه بهشتی با دست بالا  و خوب نمره دادن  من ازمون رو 65 درصد زدم و اصلا باور نمیکردم اخه از شیتهای تمرینیم خیلی ضعیف تر بود 

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      ممکنه رتبه و محل قبولیتونو بگین؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 17,069 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: milad93
          سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,001 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,592 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,853 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
        آخرین ارسال: gholamirayan
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,508 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,411 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
          خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 0 1,118 ۱۳۹۵-۹-۱۲، ۰۲:۴۶ عصر
          اصطلاحات کتاب تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران ( حسین سلطانزاده ؛ اسامی قدیم شهرها ) alireza 0 1,012 ۱۳۹۵-۸-۱۵، ۱۲:۴۳ صبح
          پایتخت های ایران از دوره ماد تا معاصر alireza 0 798 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۹ صبح
          سبک های شهرسازی ایران alireza 0 750 ۱۳۹۵-۸-۷، ۰۲:۱۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان