امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برای انتخاب هنر تهران ممکنه به مشکل بربخورم!دانشجوی موسیقی هنر تهران بودم بعد اخراج ش
من سال 89-90 دانشجوی موسیقی هنر تهران بودم بعد اخراج شدم و از 90 شهرسازی شیخ بهایی اصفهان خوندم.

برای انتخاب هنر تهران ممکنه به مشکل بربخورم؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
اگه ستاره دار باشی نمیذارنت، باید دلیل اخراجیت معلوم بشه بعد میدن کمیته انظباتی یا کمیسیون موارد خاص اونجا برات تصمیم بگیرن

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 966 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 972 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر
  برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,011 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
آخرین ارسال: yalda118
  طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 948 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
آخرین ارسال: marzieh gh
  مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,478 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
  اعلام رشته محل‌هاي جديد و برخي اصلاحات دفترچه راهنماي انتخاب رشته ارشد 1395 alireza 0 606 ۱۳۹۵-۴-۵، ۰۲:۳۹ عصر
  انتشار كارنامه نتايج اوليه و نحوه تكميل فرم انتخاب رشته‌هاي تحصيلي اينترنتی ارشد 95 alireza 0 699 ۱۳۹۵-۳-۳۰، ۰۸:۱۲ عصر
  آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,621 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: khansa
  دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹۵ alireza 0 1,012 ۱۳۹۵-۳-۲۷، ۰۷:۴۵ عصر
  كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,474 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: yalda118

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان